Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spinki kołki do podłogi mocowanie dywanikówi Audi a4 B5 rok 1997 model 1998


krzycha4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam A4 z 1997 roku ( model 1998) i mam w podłodze oryginalne zaczepy do dywaników lecz bez spinek ( kołków ).

W ASO powiedzieli że wycofali je w 2007 roku, nie ma ktoś na zbyciu np. bo sprzedaje samochód?? A może ktoś wie gdzie można to dostać... na allegro nie ma...

dzieki za pomoc.

20130528_204414.jpg

20130528_204539.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest problem z tymi spinkami do tych stoperów. Ja zamieniłem je na coś takiego /kupione w ASO za jakieś śmieszne pieniądze, ale i na alledrogo pełno tego/:

stopery1.jpg

i mam problem z głowy... Fakt, jest trochę zabawy z ich wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,ze musiales zdejmowac caly dywan?Czy mozesz mi podpowiedziec czy jest jakas roznica Avant-Sedan?

Faktycznie jest problem z tymi spinkami do tych stoperów. Ja zamieniłem je na coś takiego /kupione w ASO za jakieś śmieszne pieniądze, ale i na alledrogo pełno tego/:

http://s17.postimg.org/cjalqun8r/stopery1.jpg

i mam problem z głowy... Fakt, jest trochę zabawy z ich wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszelkie propozycje. Pojechałem do sklepu i gościu mi dopasował z peugeota 307 - dokładnie takie jak tu: P-095 SPINKI USZCZELKI DRZWI PEUGEOT 307,308,407. (3326171305) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jest ta sama wysokość, wiadomo nie ma tych "ząbków" ale działa na zasadzie rozporowej i elegancko trzyma - wykładzina sie nie przesuwa.

wiec jeśli ktoś ma taki problem to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,ze musiales zdejmowac caly dywan?Czy mozesz mi podpowiedziec czy jest jakas roznica Avant-Sedan?

Tak, wykładzina była cała wyjęta. U mnie przy okazji jej naprawy w związku z uszkodzeniami pod pedałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w podłodze stopery zamontowane oryginalnie tylko nie mialem tych "kołków" których zdjęcia przedstawilem wyżej. A że nie mogłem ich nigdzie dostać dopasowalem zupelnie cos innego z peugeota 307 i sie trzyma elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...