Skocz do zawartości
IGNOROWANY

multitronic szarpie przy ruszaniu


xbladyx

Rekomendowane odpowiedzi

Szarpie przy ruszaniu wiem ze Batrek jest w tym naj naj ;) ale mam do niego za daleko i boje sie ze sie rozkracze podrodze :/ w 2010 byla robiona przez poprzedniego właściciela ta skrzynia w serwisie Skrzynie biegów - 4gear | ASBiM Dąbrowa - Jawornik - naprawa i regenracja miał juz ktoś przyjemnośc cos naprawiać u nich ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpie przy ruszaniu wiem ze Batrek jest w tym naj naj ;) ale mam do niego za daleko i boje sie ze sie rozkracze podrodze :/ w 2010 byla robiona przez poprzedniego właściciela ta skrzynia w serwisie Skrzynie biegów - 4gear | ASBiM Dąbrowa - Jawornik - naprawa i regenracja miał juz ktoś przyjemnośc cos naprawiać u nich ???

Może porostu zmień olej i filtr w skrzyni

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest multi filtr sie wymienia jak skrzynia jest na wierzchu a olej ma 40 tyś szarpie tylko przy ruszaniu potem elegancko chodzi, adaptacje robilem ,sterownik był wymieniamy w lutym 2011 a wybieram sie w siepniu na wakacje i nie chce miec niespodzianki chce to załatwić jak najszybciej moze w Krakowie kogoś polecacie bo do krk mam 100 km

Bartek a ty jakie masz termini ??? kiedy najwcześniej moze bym sie przytoczył pomału mam 500 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaryzykuj i jedz do Bartka. Ile dojedziesz tyle dojedziesz a reszte laweta zatachasz z ubezpieczenia (chyba ze nie masz) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...