Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wentylator klimatyzacji


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dzisiaj zaglądałem pod maskę i zauważyłem coś takiego:

wentylatorklimy1_zpsd79c6280.jpg

Obudowa wentylatora klimatyzacji ma takie pęknięcia. Mało tego sam wentylator jakby oderwał się od silnika i leży sobie swobodnie. Klimatyzacja działa poprawnie. Daje rade nawet w mieście gdy są upały.

Możliwe, że auto dawało radę i nic się nie działo złego? Nie zauważyłem żadnych błędów.

Czy wystarczy że tylko wymienię wentylator klimatyzacji czy też czekają mnie jakieś inne wymiany? Co sprawdzić przy okazji?

Jaki jest numer tej/tych części do mojego AMB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany wentylator i zrob to szybko. Przy wymianie sprawdz chlodnice czy urwane smiglo wentylatora nie uszkodzilo jej.

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

8E0959455K rozmiar 383x383 na 48 320W strona lewa

8E0959455N rozmiar 280x280 na 55 200W strona prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby była uszkodzona to pewnie cały czynnik by się ulotnił a mi klima normalnie działa. Nawet do głowy by mi nie przyszło, że coś może być nie tak.

Boje się, że to mogła się stać dawno temu i, że ktoś zakombinował tam coś, że działa klima na 1 wentylatorze. Czy to jest możliwe z teoretycznego, ze klima działa jak wentyl klimy nie startuje? Bo u mnie startuje...

Druga sprawa to ta połamana osłona wentylatora. Czy można o jakoś skleić żeby nie trzeba było tego wymieniać?

---------- Post dopisany 06-07-2013 at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 16:47 ----------

Czy w B6 można wymienić wentylator klimatyzacji bez sciągania zderzaka i rozbierania całego przodu?

EDIT:

Trzeba ściągać zderzak, ale z wymianą nie jest tak tragicznie. Teraz wszystko chodzi idealnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...