Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Żarówki dwuwłóknowe w kierunki-USA?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokladnie tak jak piszesz :)

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ok dzięki jutro będę działał mam nadzieję a jak nie to w sobotę i zobaczymy co się uruchomi a co nie. Może zadziała US :naughty: choć w co wątpię hehe :wink:

Ps. widzę że zajmujesz się takimi rzeczami to jak będę miał problemy jakieś kiedyś w przyszłości będę się odzywał bo do WRC mam 70 km :wink:

Opublikowano

Nie ma problemu ;)

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ok dzięki będę się odzywał w temacie jak sprawdzę u siebie działanie tego kodowania. :wink:

Opublikowano
najlepiej podaj jakie masz kodowanie MCE

Nie jestem w stanie zczytac kodowania gdyz nie mam czym i kiedy

Opublikowano

Właśnie sprawdzałem u siebie miałem kod 00001 zmieniałem na 0000(2,3,4) i nic jedynie na skandynawie działało i na kanadę to świeciły się tylko postojowe a na us żadnej reakcji. :(

Opublikowano

Dzieki za info ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

---------- Post dopisany 20-07-2013 at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 21:20 ----------

Czyli wychodzi na to ze kolega twix ma albo mce z wersji usa albo cale b6 zza oceanu.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Opublikowano

Może tak być. A już myślałem że pójdzie gładko i się będę cieszył modem. :grin:

Opublikowano

Nie zadziała na US :wink: Potrzebne kierunki 2-włuknowe. Jedno włukno daje prąd na postoju a drugie przy włączeniu kierunków :whistling:

Opublikowano
  • Autor

To ciekawe jak koledze wyzej to dziala...

Opublikowano
To ciekawe jak koledze wyzej to dziala...

Wczoraj patrzylem u znajomego w B6 ori US. Ma żarowki 2-włuknowe. Ja mam jedno wluknowa i tak samo robote robi. Nie mam czym zczytac kodu:whistling:

Opublikowano

Ciekawe czy są takie żarówki W21/5W LED 60x SMD 3528 Dual Color 7443 T20 w3x16q (3362320706) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale do B5 , zwykłe są ale czy ledowe są ??

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Jednak są , dla zainteresowanych P21/5W Bay15d LED 60x SMD 3528 12V Amerykańskie FV (3362321611) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , ciekawe jak to świeci . Rozumiem że 21W pomarańczowe to kierunek a 5W białe to pozycja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.