Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Luzy w tulei prawy wahacz banan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Po wymianie kompletnego zawieszenia z przodu, pojawił się problem z prawym dolnym wahaczem. Przy skręcaniu kołem było słuchać metaliczny "trzask". Po oględzinach z poziomu kanału na wahaczu czuć luz.

Po wykręceniu wszystko wygląda to tak:

Image-Share - image-jpg-2211-241

Image-Share - image-jpg-2211-242

Image-Share - image-jpg-2211-243

Image-Share - image-jpg-2211-244

Sworzeń można normalnie wyciągnąć z tulei, trochę brakuje gwintu.

Zakup nowego "banana" ok 300zł ( szkoda trochę kasy wahacze mają ok roku).

Podobno można wyprasować tylko czy znowu jest sens ?

---------- Post dopisany 17-07-2013 at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 09:46 ----------

nikt nie pomoże? nikt nie wymieniał?

Opublikowano

Kolego nie kombinuj , jak kiepsko stoisz z kasa to kup nówke MS nie jest tak drogi i zakładaj i ciesz sie jazdą bez stuku :wink:

Opublikowano
Witam wszystkich.

Po wymianie kompletnego zawieszenia z przodu, pojawił się problem z prawym dolnym wahaczem. Przy skręcaniu kołem było słuchać metaliczny "trzask". Po oględzinach z poziomu kanału na wahaczu czuć luz.

Po wykręceniu wszystko wygląda to tak:

Image-Share - image-jpg-2211-241

Image-Share - image-jpg-2211-242

Image-Share - image-jpg-2211-243

Image-Share - image-jpg-2211-244

Sworzeń można normalnie wyciągnąć z tulei, trochę brakuje gwintu.

Zakup nowego "banana" ok 300zł ( szkoda trochę kasy wahacze mają ok roku).

Podobno można wyprasować tylko czy znowu jest sens ?

---------- Post dopisany 17-07-2013 at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 09:46 ----------

nikt nie pomoże? nikt nie wymieniał?

U mnie tuleje wprasowane w banana jeżdżą już 5 lat i wytrzymały jakieś 150k przebiegu i oznak luzu nie ma. Nie pamiętam ile płaciłem, ale w porównaniu z ceną nowego banana to były grosze.

Opublikowano

Zakup nowego "banana" ok 300zł ( szkoda trochę kasy wahacze mają ok roku).

Nie musisz od razu kupować Lemfordera, kup Mastersporta jak kolega Oliver radzi i będzie ok. Ja bym nie kombinował z wprasowywaniem, cudowaniem - od tego m.in zależy twoje bezpieczeństwo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.