Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stożkowy filtr powietrza


krakowiak241

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam A4 b5 2.8 174km B+LPG i pytanie czy założenie stożkowego filtra powietrza to był by tylko zabieg poprawiający wygląd optyczny czy też może taki filtr spowoduje lepszą prace silnika ale nie koniecznie chodzi mi o wzrost mocy i czy w ogóle do silnika z instalacją LPG można zamontowac taki filtr.

Z góry dzięki za podpowiedzi

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

widzę, że odsłon parę jest ale żadnej odp :wink: pytanie jest głupie czy odp nie taka prosta? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie to dobry markowy filtr nie jakaś chińszczyzna to w sumie przy większej pojemności 2.8 i odizolujesz go od ciepła to coś tam się może w pracy poprawi - jednak raczej tego na mocy nie odczujesz.. jak nie zrobisz izolacji to daruj sobie taki zabieg..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp chociaż nie do końca mnie satysfakcjonuje :wink: jedyne co mi się nasuwa po Twojej wypowiedzi to, że tym powinien zająć się ktoś kto zna się na takich przeróbkach, a nie zwykły mechanik lub ja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp chociaż nie do końca mnie satysfakcjonuje :wink: jedyne co mi się nasuwa po Twojej wypowiedzi to, że tym powinien zająć się ktoś kto zna się na takich przeróbkach, a nie zwykły mechanik lub ja :decayed:

ja założyłem Pipercrossa jenak tylko po to by uzyskac fajny dźwięk, przyrostów i spadków mocy nie odczuwam

93ya.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...