Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawienia Pierwotne jak zrobić??


Duncan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z moim AWX-em,chodzi dokładniej o to ze wczoraj grzebałem vagiem w grupie 01(Engine) i dalej w Logowanie,a potem w Adaptacjach, bo chcialem zwiekszyc dawke starowa w grupie 01 i 05,cos mi sie udalo zdzialac ale auto jakos slabo zbiera sie z dolu,wie ktos jak ustawic fabryczne ustawienia tej grupy ,czy odpiecie aku pomorze.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz może jakie były początkowe wartości? Nie jestem pewien czy samo odpięcie aku coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogu gdzie zainstalowany jest VCDS jest katalog "Debug" - masz tam pliki tekstowe... gdzie znajdują się zapisy wszystkich zmian, ktore się robi.... przejrzyj je i odkręć sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja to robiłem Vag-iem!!

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

A ma może ktoś orginalne parametry ,które trzeba wpisac w grupie 01 i w grupie 10 w bloku od 1 do 5??

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Dodam że silnik to AWX 130km,chciałem podnieść dawke startową żeby palił bez problemu!,wyczytałem ze w bloku nr5 to sie robi ,a gdzie indziej wyczytałem ze w bloku 1 no i namieszałem ,na dodatek nie zapisałem sobie tych wartosci orginalnych!teraz autko nie ma kopa tak do 2000tys obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...