Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana poszyć drzwi


Glecik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam problem ze zmatowiałym lakierem na drzwiach , lakierowanie całości z powodów finansowych nie wchodzi w grę , jednak mam dostęp do poszyć drzwi z anglika . Czy przekładka samych poszyć drzwi jest bezproblemowa , czy może są jakieś różnicę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania. Dodatkowo chciałem się dowiedzieć czy w montażu jest jakaś duża różnica co do poszyć drzwi między wersją przedliftową i poliftową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjemowalem ostatnio wszystkie bebechy z drzwi tzn boczki cale ramy z silniczkami , zostało samo poszycie na zawiasach , trzeba by zdemontować jeszcze klamkę i zamek ( zależy które drzwi ) i cala instalacje wyjąć chyba można ściągać , jedyna trudność sie wydaje w ustawieniu na zawiasach żeby równo było, w harmonijce w dzwiach jest jeszcze rurka od centralnego , do zrobienia moim zdaniem tylko czasochłonne może być właśnie ustawienie zawiasów i dopasowanie starej ramy do nowego poszycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem z ustawienie czy jest problem na stare slady :) i jest tuti :)), fakt ja zmieniam w 30minut ale już nie jedne przekladalem i rozbierałem , cwany myk ma klameczka odpięcie i wyjecie jej:):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze dla "zwyklego Kowalskiego" przelozenie wszystkich bebechow moze okazac sie klopotliwe. Trzeba np wszystkie kabelki odczepic od poszycia i wyjac je malym otworem, ktorego plastik latwo polamac. Dodatkowo trzeba by przelozyc klamke, a cwana ma swoje zabepieczenia i nie jest to takie hop siup :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...