Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Avant] 1.6 102KM 2003r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :]

Owe autko zakupiłem 2 tygodnie temu.

Pojemność/KM: 1.6 / 102

Przebieg: 136000

Rok:2003

Wyposażenie:

- podłokietnik (tył)

- klimatronik 2-strefowy

- 6 x AirBag

- chrom pakiet

- kontrola trakcji ESP

- centralny zamek (otwieranie i zamykanie szyb z pilota)

- halogeny

- cd fabryczne(concert II)

- elektryczne lusterka

- elektryczne szyby przód

Planowane:

- pełny FIS (manetka wraz z kablem już zamówiona)

- dołożenie tempomatu

- spryski mgłowe

- przyciemnienie szyb

- i pewnie jeszcze coś by się znalazło gdybym wiedział co można wsadzić. Czekam na wszelkie sugestie :]

A o to mój nabytek:

uz3s.jpg

02ec.jpg

7wt8.jpg

vu0i.jpg

kpcv.jpg

enlw.jpg

9br0.jpg

vd4p.jpg

Opublikowano

Z planowanych modow dolozyl bym swap na jakis wiekszy mocniejszy motor 1.6 to chyba nie bardzo chce jechac .

Opublikowano
  • Autor

No pewnie, że nie jedzie ale...tu gdzie mieszkam nie mogę jechać więcej niż 80km/h a mandaty są bardzo dotkliwe. Za jakiś czas zmienię model na nowszy więc nie wiele będę zmieniać, tylko tyle by bardziej cieszyło oko

Opublikowano
No pewnie, że nie jedzie ale...tu gdzie mieszkam nie mogę jechać więcej niż 80km/h a mandaty są bardzo dotkliwe. Za jakiś czas zmienię model na nowszy więc nie wiele będę zmieniać, tylko tyle by bardziej cieszyło oko

Ale tu nie chodzi o prędkość maksymalną tylko przyjemność z jazdy, której 1.6 na pewno nie daje w takiej budzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

No to oczywiście, że frajda jest i myślę o 1.8T w następnym

Opublikowano
Z planowanych modow dolozyl bym swap na jakis wiekszy mocniejszy motor 1.6 to chyba nie bardzo chce jechac .
dziwne ze wogole rusza:polew::polew::polew:
Opublikowano

Ładna sztuka, tylko szkoda 1.6 wlasnie

no ale przecież jedzie

musi mieć mega komfortowy zawias przy tak lekkim silniku i 1ba

ciekaw jestem jakby jechało jakby było jeszcze quattro :decayed:

Opublikowano
Ładna sztuka, tylko szkoda 1.6 wlasnie

no ale przecież jedzie

musi mieć mega komfortowy zawias przy tak lekkim silniku i 1ba

ciekaw jestem jakby jechało jakby było jeszcze quattro :decayed:

Jakby chciał ruszyć to by silnik zdławiło :decayed:

A tak na poważnie to działaj coś z nią :wink:

Opublikowano
  • Autor

Coś się będzie robić

Opublikowano

1.6 nie jest najgorszy, jeździłem passatem b5FL 1.6 jest spoko do normalnej jazdy. Fajna sztuka.

Opublikowano

do normalnej jazdy no moze jest ok, ale jesli przyjdzie wyprzedzac to moze brakowac mocy:kwasny: rob kolego Swap'a na cos mocniejszego:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.