Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinia o www.przyciemnianie.com.pl


Lakee

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

czy ktoś korzystał może z usług Przyciemnianie szyb na postępu w Warszawie?

Na dniach chciałem przyciemnić szyby w moim aucie i nie wiem czy warto czy nie lepiej pojechać gdzieś dalej.

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy ktoś korzystał może z usług Przyciemnianie szyb na postępu w Warszawie?

Na dniach chciałem przyciemnić szyby w moim aucie i nie wiem czy warto czy nie lepiej pojechać gdzieś dalej.

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Witaj,

tak się składa że znam właściciela i wiem że robotę robią naprawdę dobrą. Sam będę u nich przyciemniał szyby i oklejał wnętrze (mam jeszcze przyciemnione w Szwajcarii i jest do d*py). Więc z czystym sumieniem mogę polecić - ale tak jak mówię na swoim aucie jeszcze nie mam, chociaż widziałem kilka samochodów od nich i było bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Dzisiaj byłem i jestem bardzo zadowolony - panowie z obsługi konkretni i uprzejmi, koszt 500 zł za 5 szyb w avancie, wygląda to świetnie. Namówili mnie na najciemniejszą folię (z uwagi na dzieci ;-) i pomimo początkowej obawy że będzie jak w grobowcu - jest bardzo dobrze. Certyfikat dostałem, gwarancja jest - super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz - ja dlatego też zmieniam folię - u mnie jest właśnie jak w grobowcu, a pokazywał mi w swoim Mini najciemniejszą folię, to od wewnątrz praktycznie niczym się nie różniło od zwykłych szyb :)

Fajnie że jesteś zadowolony - dobra firma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zewnątrz wygląda prawie czarno, ale od środka wydaje się tylko trochę ciemniej.

Szacun dla Panów że nakleili folię w ekstremalnych warunkach - wieczorem poprzedniego dnia mój synek wyrzucił*z tyłu zawartość*żołądka na tapicerkę i nie zdążyłem całkiem odświeżyć - dali radę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Dzisiaj byłem i jestem bardzo zadowolony - panowie z obsługi konkretni i uprzejmi, koszt 500 zł za 5 szyb w avancie, wygląda to świetnie. Namówili mnie na najciemniejszą folię (z uwagi na dzieci ;-) i pomimo początkowej obawy że będzie jak w grobowcu - jest bardzo dobrze. Certyfikat dostałem, gwarancja jest - super.

Ja byłem w czwartek (Danny Garage na Postępu) i nie zdecydowałem sie na najciemniejszą. Akurat stal oklejony Avant tą folią i jak dla mnie wyglądał na karawan. Ale to kwestia gustu. Czekam aż będzie dostępna w hurtowni średnia bo z kolei najjaśniejsza czyli ta którą oklejają dla ASO, była za jasna.

Dla kolejnych chętnych da sie załatwić rabacik . Info do odnalezienia na autokąciku na grupie warszawskiej. Szukać postów usera "Muzyk"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz - zależy od gustu i potrzeb. Uznałem że ciemna będzie ok, bo dzieciaki będą miały chłodniej i przyjemniej.

Ta folia jest o tyle dobra że światło słoneczne nie razi nawet jak w twarz prosto świeci - a że samochód mam biały to się dobrze te czarne szyby komponują. A można bezkarnie się gapić na ludzi ze środka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...