Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko nowe, układ wypłukany a klima sie nie odpala!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich dziś odebrałem samochód z serwisu klimatyzacji kupiłem regenerowany kompresor z 6 miesieczna gwarancja nowy osuszacz dławik i kompleksowe płukanie całego układu. Klimatyzacja na postoju działała przez kilka dni po kikadziesiat minut odpalana dziennie gdy odebrałem samochód zrobiłem 2 kilometry i klima padła nawet WIATRAKI SIE NIE WŁACZAJĄ był bład na wagu z czujnika chyba ale skasowałem i już sie nie pokazuje a klima dalej nie odpala. Kompresor jest na sprzęgle zrywalnym czy jest możliwość że padła cewka na kompresorze ? czy są jeszcze jakieś bezpieczniki za to odpowiadające oprócz tych przy kierownicy? Wie ktoś co sie może dziać bo już walcze rok czasu z tą klimą i brak mi pomysłów mechanikom również :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Jak by padla cewka w zaworze w kompresorze to wywalilo by blad przerwanego obwodu. Gdyby tylko zawor sie zacinal to wentylatory by pracowaly. A jakie wartosci masz w blokach pomiarowych 08-auto HVAC , grupa 01, 02???

Opublikowano
Witam wszystkich dziś odebrałem samochód z serwisu klimatyzacji kupiłem regenerowany kompresor z 6 miesieczna gwarancja nowy osuszacz dławik i kompleksowe płukanie całego układu. Klimatyzacja na postoju działała przez kilka dni po kikadziesiat minut odpalana dziennie gdy odebrałem samochód zrobiłem 2 kilometry i klima padła nawet WIATRAKI SIE NIE WŁACZAJĄ był bład na wagu z czujnika chyba ale skasowałem i już sie nie pokazuje a klima dalej nie odpala. Kompresor jest na sprzęgle zrywalnym czy jest możliwość że padła cewka na kompresorze ? czy są jeszcze jakieś bezpieczniki za to odpowiadające oprócz tych przy kierownicy? Wie ktoś co sie może dziać bo już walcze rok czasu z tą klimą i brak mi pomysłów mechanikom również :facepalm::facepalm::facepalm:

Jak masz chwile czasu to podjedz do mnie. Znajdziemy przyczynę:good: To nie jest taki skomplikowany układ:decayed:Kilka rurek czujników i sprężąra:wink: Bład jakiego czujnika pokazało? Może temp zewnętrznej? Dobrze Ci wskazuje temp na kompie?

Opublikowano
  • Autor

WIESZ co az tak sie na tym nie znam i pozq tym moj komp niestety nie laczy sie ze wszystkimi sterownikami i nie wiem gdzie mam patrzyc na ta temperature w ktorym module? Powiedz gdzie mam podjechac i kiedy to podlece jak wiesz co moze byc.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Niestety moj vag a raczej kabel nie laczy sie z grupa 08- auto HVAC

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
WIESZ co az tak sie na tym nie znam i pozq tym moj komp niestety nie laczy sie ze wszystkimi sterownikami i nie wiem gdzie mam patrzyc na ta temperature w ktorym module? Powiedz gdzie mam podjechac i kiedy to podlece jak wiesz co moze byc.

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Niestety moj vag a raczej kabel nie laczy sie z grupa 08- auto HVAC

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Mamy warsztat 50km od Wawy w stronę Gdańska:wink:

Wal na PW jak coś:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.