Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kosmetyki do czarnego auta?


pablo15005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozglądam się za kosmetykami do auta, w niedawnym czasie nabyłem

- Meguiars Clear Coat Safe Rubbing Compound - do ręcznego czyszczenia lakieru i usuwania zarysowń

- Meguiars Black Wax - wosk do ciemnych i czarnych lakierów

Jak się z tym obchodzić? Co polecacie robić żeby zastosowanie tych kosmetyków miało jakiś efekt.

Umyć auto, wytrzeć do sucha ircha a później nakładać ? co pierwsze lepiej?

Jaki wosk polecacie zakupić żeby zrobić efekt kropelkowania? Z tej strony możecie coś polecić żeby uzyskać podobny efekt?

http://www.autochemia24.pl/pol_m_KOSMETYKI_Mleczka-i-pasty-433.htmlZastanawiałem się czy taki wosk

Atas Idrolak 105R - wosk polimerowy na mokro 2 kg | KOSMETYKI \ Mleczka i pasty PRODUKTY MYJNIOWE \ Woski | Kosmetyki i chemia samochodowa, sklep autochemia24.pl

do karchera opłacałoby się kupić? Jest sens? Proszę o pomoc w wyborze i rady jak najlepiej zadbać o lakier :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zanim najpierw nabyć wiedzy, kupujesz najpierw kosmetyki, a potem pytasz co z nimi i jak zrobić. W taki sposób tego kraju nie zbudujemy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zanim najpierw nabyć odpowiedniej wiedzy, to kupujesz kosmetyki a potem dopiero pytasz co z nimi i w jaki sposób zrobić. Tak to tego kraju nie zbudujemy... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem wlasnie jedno czarne A4 i jestem zajechany jak kon po westernie, wiec nie mam sily...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na KA, pełno wiedzy.:)

Tak jak pisze kolega wejdź na kosmetykaaut.pl i tam się wszystkiego dowiesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...