Skocz do zawartości
IGNOROWANY

amorki 1 be a sprężyny - 30mm


bartekw2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam takie pytanko, jak się jeździ na amorkach 1 be i na sprężynach - 30mm. Jak ktoś ma jakieś doświadczenie to proszę się podzielić. Jeżdze chwile na amorkach 1 ba i sprężynach -30 eibach i jest koszmar. Nikomu nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozes opisac dokladnie dlaczego koszmar ?

Zalozylem wlasnie u siebie na probe taki komplet ale jazda poki co tylko po miescie, wiec ciezko mi cos powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 1be i 30mm i koszmaru nie ma A dodam że Gorzów wlkp to jedna wielka dziura. I da się jezdzić .:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tylko u Ciebie koszmar.W moim temacie ktorym zakladalem sporo osob sie wypowiedzialo i chwalilo taki zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 1be i 30mm i koszmaru nie ma A dodam że Gorzów wlkp to jedna wielka dziura. I da się jezdzić .:wink:

Ale kolega pisal, ze koszmar jest na 1ba i -30mm. Ja u siebie wlasnie na przod zalozylem i bylem ciekaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszmar pod tym wzgęldem że amorki 1 ba mają inny zakres pracy. Przy obniżeniu - 30 są cały czas dociśnięte. Kiedy jadę po wybojach to skaczę jak na trampolinie góra dół. Czuć że amorki nie dają rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki zestaw, tzn 1ba+eibach -30 i jest dużo lepiej w porównaniu do ori 1ba , faktycznie gdy jest dużo dołków to nie wyrabiają amorki tak do końca, ale tragedią bym tego nie nazwał , poprostu chyba trzeba trochę wolniej jeździć po nierównościach , na 1ba amorkach masz przynajmniej teraz trochę amortyzacji , a jak założysz 1be to wtedy auto skakać nie będzie tylko raczej będzie tłukło , bo amor dużo twardszy ... W każdym razie ja nie narzekam na taki setup :wink:

jak 1ba się rozlecą to będę dopiero ładował 1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że jeden amortyzator siadł, dobiłem go do końca na wyboju jadąc w 4 osoby. Przez wylany amor auto skakało. Zakupiłem właśnie amorki KONI STR.T do zawieszeń sportowych w czwartek zakladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz :) i sprawa się wyjaśniła :wink: teraz czekamy na relacje jak się jeździ na nowych amorkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda dużo sie poprawiła, nie jest zbyt twardo dla mnie w sam raz. Ogólnie to polecam bo amorki nie były aż tak drogie a różnica jest duża choć nie mam porównania z innymi sportowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...