Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcę wam przedstawić moją Audi A4 B5 1.9 TDI 110km Avant 1996 rok . Auto jest świeżo po wymianie płynów olej Castrol Magnetic 10w40 i wszystkich filtrów .

wyposażenie :

- 2 x AIRBAG

- 5 biegowa skrzynia biegów

-dzielona tylnia kanapa

-podgrzewane siedzenia

-klimatyzacja oczywiscie nabita

-kubełkowe fotele

-drewno

- dwa podłokietniki

- hak

- regulowana pozycja kierownicy

- el.szyby

- el.lusterka

- świtała do jazdy w dzień

- nagłośnienie BOSE

- Alufelgi 17 cali S-line od Audi S4

-el regulowana wysokość świateł

-kierownica S-line

-ABS

-Centralny zamek otwierany i zamykany z pilota

-wspomaganie kierownicy

*Mody zrobione od zakupu auta :

-wstawione oryginalne drewno do środka

-zespolone lampy przód oryginał

-alufelgi 18nastki

-Pomalowałem Sprayem do lamp Tylnie lampki na czarno

-czarne kierunkowskazy boczne w błotnikach

-Radio DVD

-kierownica s-line

-Sprawy kosmetyczne odklejenie okropnych naklejek polerka pranie wnętrza itp :)

*Planowane Mody :

-Wirus już byłem u specjalisty z kętrzyna auto bedzie hamowane przed i po wirusie Koszt : 500zł wzrost mocy o 25-32km

-Gril od polifta

-Licznik od polifta

-Relingi chrom

-Progi i dokładki zderzaków w kolor

-halogeny od polifta

*Wykonane naprawy :

Zawieszenie przód

Przeguby

Zacisk hamulcowy Tył lewy

Łożysko przód lewe [/b][/b]

*Planowane Naprawy

-pompa wspomagania

-napinacz

-na zime wymiana świec żarowych

68015419_4_644x461_audi_a4_b5_19tdi_110km_mozliw.jpg

83277867_1_644x461_alufelgi_17_cali_rozstaw_5_11.jpg

68015419_2_644x461_audi_a4_b5_19tdi_110km_mozliw.jpg

68015419_1_644x461_audi_a4_b5_19tdi_110km_mozliw.jpg

68015419_3_644x461_audi_a4_b5_19tdi_110km_mozliw.jpg

2013_07_12_17_41_54.jpg

72629523_4_644x461_audi_a4_s4_b5_19tdi_110km_oka.jpg

2013_07_12_17_41_30.jpg

Opublikowano

Ładny Avacior :wink:

dobry rocznik :kox:

Opublikowano

ładne autko :wink:więcej zapachów nie było ?:grin:

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie już niema Tylu zapachów :). Jutro postaram się wstawić jeszcze pare fotek :). Jak macie jakieś fajne pomysły na mody piszcie śmiało!:wink:

Opublikowano

fajny AVANT kolego:hi: powodzenia w modach ... jakbys chcial odezwij sie do mnie mam cala konsole poliftowa:banan:

Opublikowano
  • Autor

Ile za tą konsole :wink: ? i jak wygląda sprawa z montażem takiej poliftowej?

Opublikowano

fajny avancik a zapachow wiecej nie bylo???:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Była wyprzedaż w tesco -50 % nie mogłem się oprzeć :grin:

---------- Post dopisany 15-07-2013 at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 16:39 ----------

Nowe foteczki czekam na pomysły na Mody Koledzy OOOO

DSC_0279.jpg

DSC_0282.jpg

DSC_0283.jpg

DSC_0285.jpg

DSC_0287.jpg

Panowie Tutaj Próbowałem zasłonić Padające słońce które przyszkadzało żeby zrobić zdj :decayed:

DSC_0289.jpg

Opublikowano

Na początek wywaliłbym te ledy i zmienił kierunkowskazy na białe.Małe rzeczy a będzie o wiele lepiej się prezentowało :naughty: .

Opublikowano
  • Autor

Ledy wylecą przy montażu halogenów :) a co mówisz o tych kierunkowskazach ? przecież to są zespolone lampy od polifta ?

Opublikowano

Chodziło mi o boczne :wink: te są jak najbardziej dobre :) .

Opublikowano
  • Autor

Boczne są czarne :hi:

Opublikowano

pierwsze co teraz bym zrobił na Twoim miejscu to wywalił ledy ze zderzaka nie czekając na montaż halogenów :decayed: a później obniżył, bo duża felga i tak wysoko stojące auto nie idą ze sobą w parze :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kurde właśnie zastanawiam się nad gwintem ale jedyne co mnie zatrzymuje to średni dojazd do domu około 1km w tej chwili mogę powoli omijać dziury i bez obaw że o coś zawadzę

Opublikowano

to przynajmniej jakieś spężyny -40 wrzuć. Bedzie już o niebo lepiej wygladac, a da się jeszcze jechac :wink:

Opublikowano
  • Autor

Będę musiał za tym się rozejrzeć :) . Najpierw chcę wpuścić wirusa plus 25-35 km do tego dokładki zderzaków w kolor

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Kolego Radimm powiedz jak wygląda sprawa z wycięciem kata w 1.9tdi ? jakieś plusy ?

Opublikowano

ponoć turbina ma lżej, co do dynamiki to jakiś większych różnic nie odczułem, ale jak masz możliwość to wycinaj go przed wirusem :wink:

Opublikowano
  • Autor

w miejsce kata jakaś strumienica ?

Opublikowano

prosta rurka a.nie strumienica. dla doladowanego silnika im mniej oporu w wylocie spalin tym lepiej. prosta rura, przelot. kata wyrzuc i bedzie git.

Opublikowano
  • Autor

flin nie będzie za głosno ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.