-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
bardzo fajnie porobiona a4 z moich rejonów .
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Halo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
H
-
Klubowicze z Kętrzyna
Kętrzyn
-
[ B5 AFN] pawlo300
Fajny avancik mam Takiego samego też 96 rok
-
[ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
za***isty Kolor kolego
-
[B5 AFN] Żaba na gwincie i 18'
Siema kolego Piękna A4 o słusznym kolorku Mam taki sam tylko w avancie zapraszam do oględzin !
-
Qlimax b5 by Ramirez01
Przód to naprawdę makabra popieram kolegów wyżej ! ale Audi jak najbardziej do odratowania !
-
Granatowe rodzine wozid*psko :) 18',SS,Bose
Ładny Avancik kolego :thumbup1:
-
[b5 1z] 96" ly3h oem+
No jednym słowem KOZAK A4 :hi:
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
Silnik o dziwo nic nie bierze naprawde nie dolewam oleju w zime przy mrozie -25 bez problemu palił na dworzu ---------- Post dopisany 22-07-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 17:51 ---------- Tylko dwie A4 w Tym kolorze w moim mieście Kętrzyn . Ta druga w stanie blacharskim troche obita odrapana itp.. Ale Quattro zdj pod tytułem " z siostrą "
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Bardzo ładna sztuka dobry kolor ! . Zapraszam do mnie
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
Myślisz że przed następną wymianą zakupić 5w40 ?
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
Wcześniej był lany właśnie 10w40 jak już go kupiłem niestety
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
OLI_B5 Jak samemu to ogarnąć spray w kolor czy jak ? Na palcach dlatego że musiał zasłonić słońce Trepek czemu szkoda że olej 10w40?