Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali


Jasion

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz no kto co lubi:) przelot ma swoj urok, ale jezeli myslisz tylko o wyrzuceniu kata to nie bedzie glosno ale napewno zdrowiej dla auta :)

---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

a tak btw. zamien sie na kola ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jabluszko i coś się zmieniło po wycięciu kata :wink:

?

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

Panowie orientujecie się ile może kosztować malowanie progów i dokładek zderzaków w kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wycieciu kata z dolu powinien lepiej isc ale troszke. a co do malowania to jesli masz dobrego znajomego.lakiernika to sprawa indywidualna, a jak nie to wszystko leci za element takze droga impreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to niedługo bedzie wycięcie kata i Program . Na całe szczęscie mam znajomego lakiernika jeżeli chce około 300 zł za progi i dokładki zderzaków to rozsądna cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej dobrac lakier i samemu ogarnać ? zmieścisz się w 100zł max :wink:

Btw. Dlaczego stoisz na palcach?:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLI_B5 Jak samemu to ogarnąć spray w kolor czy jak ? Na palcach dlatego że musiał zasłonić słońce :D Trepek czemu szkoda że olej 10w40?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLI_B5 Jak samemu to ogarnąć spray w kolor czy jak ? Na palcach dlatego że musiał zasłonić słońce :D Trepek czemu szkoda że olej 10w40?

Bo turbinki wola 5w ;-) Z reszta temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej był lany właśnie 10w40 jak już go kupiłem niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez byl. Nic nie przeszkadzalo to jednak temu by zrobic plukanke i wlac 5w :-) Od razu silniczek ochoczo zaczal klekotac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że przed następną wymianą zakupić 5w40 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pije Ci silnik hektolitrami oleju to tak :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik o dziwo nic nie bierze naprawde nie dolewam oleju w zime przy mrozie -25 bez problemu palił na dworzu

---------- Post dopisany 22-07-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 17:51 ----------

Tylko dwie A4 w Tym kolorze w moim mieście Kętrzyn . Ta druga w stanie blacharskim troche obita odrapana itp.. Ale Quattro :)

zdj pod tytułem " z siostrą "

2013_07_22_11_00_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolege zza miedzy:decayed: auto fajne,natomiast te lusterka niezbyt wyglądają według mnie. Jak myślisz dalej nad programem to pisz priv, kolega bawi się w te klocki, w dobrej cenie ogarnie temat. Ja mam zrobiony na 143 kuce i smiga jak ta lala,a i może jeszcze coś dołoże:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...