Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz no kto co lubi:) przelot ma swoj urok, ale jezeli myslisz tylko o wyrzuceniu kata to nie bedzie glosno ale napewno zdrowiej dla auta :)

---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

a tak btw. zamien sie na kola ! ;)

Opublikowano
  • Autor

a co tam za fele masz na zamiane ?:)

Opublikowano

od s4 ori avusy 17 na nowkach oponach continentala :)

Opublikowano

fajny felunek:wink:

Opublikowano

ja mam wyciętego kata i nie jest głośno wręcz bym powiedział cicho jak w ori :grin:

Opublikowano
  • Autor

jabluszko i coś się zmieniło po wycięciu kata :wink:

?

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

Panowie orientujecie się ile może kosztować malowanie progów i dokładek zderzaków w kolor?

Opublikowano

hmm na moje oko lepiej przyspiesza i jest bardziej dynamiczny :decayed:

Opublikowano

po wycieciu kata z dolu powinien lepiej isc ale troszke. a co do malowania to jesli masz dobrego znajomego.lakiernika to sprawa indywidualna, a jak nie to wszystko leci za element takze droga impreza

Opublikowano
  • Autor

Dobra to niedługo bedzie wycięcie kata i Program . Na całe szczęscie mam znajomego lakiernika jeżeli chce około 300 zł za progi i dokładki zderzaków to rozsądna cena?

Opublikowano

nie lepiej dobrac lakier i samemu ogarnać ? zmieścisz się w 100zł max :wink:

Btw. Dlaczego stoisz na palcach?:decayed::decayed:

Opublikowano

Szkoda, ze olej 10w-40:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

OLI_B5 Jak samemu to ogarnąć spray w kolor czy jak ? Na palcach dlatego że musiał zasłonić słońce :D Trepek czemu szkoda że olej 10w40?

Opublikowano
OLI_B5 Jak samemu to ogarnąć spray w kolor czy jak ? Na palcach dlatego że musiał zasłonić słońce :D Trepek czemu szkoda że olej 10w40?

Bo turbinki wola 5w ;-) Z reszta temat rzeka.

Opublikowano
  • Autor

Wcześniej był lany właśnie 10w40 jak już go kupiłem niestety

Opublikowano

U mnie tez byl. Nic nie przeszkadzalo to jednak temu by zrobic plukanke i wlac 5w :-) Od razu silniczek ochoczo zaczal klekotac:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Myślisz że przed następną wymianą zakupić 5w40 ?

Opublikowano

Jak nie pije Ci silnik hektolitrami oleju to tak :-)

Opublikowano
  • Autor

Silnik o dziwo nic nie bierze naprawde nie dolewam oleju w zime przy mrozie -25 bez problemu palił na dworzu

---------- Post dopisany 22-07-2013 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 17:51 ----------

Tylko dwie A4 w Tym kolorze w moim mieście Kętrzyn . Ta druga w stanie blacharskim troche obita odrapana itp.. Ale Quattro :)

zdj pod tytułem " z siostrą "

2013_07_22_11_00_05.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fajne autko, też rozmyślam nad wyrzuceniem kata :naughty: a jak z wirusem u Ciebie? chip? :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

witam kolege zza miedzy:decayed: auto fajne,natomiast te lusterka niezbyt wyglądają według mnie. Jak myślisz dalej nad programem to pisz priv, kolega bawi się w te klocki, w dobrej cenie ogarnie temat. Ja mam zrobiony na 143 kuce i smiga jak ta lala,a i może jeszcze coś dołoże:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.