Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Korekta lakieru na B6-co kupic?


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sie zajac polerka mechaniczna. Chce kupic jakas maszyne, pady i srodki. Co mozecie polecic na twardy lakier audi? Na maszyne na poczatek chce przeznaczyc 200zl. Pady napewno 3 ale jakie? Pasty Manzerna , 3m, a moze Scholl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwestujesz w maszyne 200zl,a chcesz kupic pady scholla po ok.50zl kazdy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek maszyna dual action albo Krestel albo Lare - wydatek w okolicach 500-600 zlotych.

Pracuje sie polerkami tego typu nieco dlizej niz rotacja, ale na poczatek jest bezpieczna, nie narobisz wszechobecnych hologramow, a jak sie wciagniesz w temat zostanie Ci do nakladania cleanerow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze glinke to wiem. Posiadam juz. A jakie inne specyfiki?

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

Takie cos bedzie dobre: SAMOCHODOWA POLERKA OSCYLACYJNA MIMOŚRODOWA KRAUSS (3343153966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosztowna zabawa , tysiak to tak można powiedzieć na dzień dobry , trzeba wydać.

glinki ,zmywacze do smoły , aktywne piany ojj jest tego .

poczytaj forum troszkę tematów jest , a jak nie to kosmetyka aut .pl polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glinka jest, karcher jest, pianownica jest, piana jest. Skoro wyglinkuje lakier to po co zmywacz do smoly? Polerke kupie ta co wyzej pokazalem. Jakie jeszcze pady kupic i srodki? Woski i cleanery mam juz dawno zakupione. Brakuje tylko maszyny, padow i past do korekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glinka jest, karcher jest, pianownica jest, piana jest. Skoro wyglinkuje lakier to po co zmywacz do smoly? Polerke kupie ta co wyzej pokazalem. Jakie jeszcze pady kupic i srodki? Woski i cleanery mam juz dawno zakupione. Brakuje tylko maszyny, padow i past do korekty

To po co glinkowac jak i tak wszystko sciagniesz padem z pasta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby miec gladka powierzchnie pod paste a nie scierac soki itd. Wybacz ale troche pojecia mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą glinką nie ściągniesz przyklejonego asfaltu... jak próbujesz oszczędzać to można naftą spróbować. Nie próbuj nawet robić polerki bez dokładnego oczyszczenia lakiaru. Polerka ściągnie Ci jakieś drobinki asfaltu/piasku zostanie w padzie i Ci wszystko przerysuje z prędkością kilku tyś. obrotów na minutę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro pojecie masz to po cholere sie pytasz??

Chciales rady to ja otrzymales.

Pomijasz jeden z wazniejszych procesow oczyszczania lakieru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Bieniek zwracam honor:-D Myslalem ze glinka zbiera wszystko:-D Czyli jakis Tar remower tez musi byc. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tar remover to np ValetPRO tar&glue, ale na smole i tak uzywam Prickborta MAC 124

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie pasty kupic. Slaszalem ze manzerna kiepsko radzi sobie z rysami na lakierze audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej zalezy od samej gabki/futra jak od pasty. Kazdy system czy to Megs czy Menza czy Scholl czy tez 3M ma troche inna charakterystyke. To co odpowiada mi, nie znaczy, ze bedzie pasowalo Tobie. Wszystkie spelniaja swoje zadanie dobrze. To troche tak jak z woskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...