Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stary licznik B5 jaki kabel do niego?


Kuśmier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam A4 B5 1996r. Licznik z pełnym fisem, który ostatnio wymieniałem z powodu awarii.

Jak nie trudno się domyślić mam rozbieżności w przebiegach, co strasznie mnie denerwuje.

Próbowałem skorygować przebieg kablem Vag Commander 3.6 ale nie da rady (chyba ze robie coś żle).

Odczytuje programem dane icznika, wpisuje odpowiednia wartosc przebiegu i daje change. Licznik po chwili gaśnie i wlacza sie od nowa ale przebieg się nie zmienia tylko pozostaje taki jak był, nawet po kliknięciu opcji WRITE.

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy jakiś kabel da rade temu licznikowi (moze VAG TACHO?)? Mowa o tym najstarszym liczniku sprzed 1 liftu.

Proszę o nie pisanie uwag typu ,,cofanie liczników to przestępstwo" bo temat jest o 17letnim samochodzie którego nie mam w planach sprzedawać przez najbliższe kilka lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kabla, jest programator.

Czyli wiąże się to z wylutowaniem układu tak?

Kolego szogun0 widze że zajmujesz się wyświetlaczami FIS, jaki koszt był by wymiany w moim liczniku? 96rok pełny fis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do korekcji przebiegu tylko programator po złączu obd to nie idzie. Tak tylko wylut i na programator :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kabla, jest programator.

Czyli wiąże się to z wylutowaniem układu tak?

Kolego szogun0 widze że zajmujesz się wyświetlaczami FIS, jaki koszt był by wymiany w moim liczniku? 96rok pełny fis.

Nie da się, inny typ wyświetlacza i nie ma nowych dostępnych na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...