Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] MIO MOOV 200 PL


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wszystko zależy z jakich map chcesz korzystać

opinie z CENEO

http://www.ceneo.pl/;0151457976-10.htm#productOpinions

Ja osobiście nie mam -- waham sie pomiędzy mio 200 a lark 35.0

Co do larka żaden problem z wgraniem innych map automapa 5.05 czy tom tom jednak jak na razie jest to dla mnie teoria

cena bardzo podobna w granicach 350zł a w rtveuroagd lark 399

Każda ingerencja w win ce to praktycznie utrata gwarancji w larku ponoć nic nie trzeba odblokowywać

http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=2434

co do mio jest trochę więcej zachodu

http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102532.0

Jeżeli jednak masz zamiar używać oryginalnej mapy to wybrałbym mio bo w larku jest mapamap i jest to ponoć lipa

Nic więcej nie dodam bo jak na razie jestem teoretykiem

Pozdrawiam

PS

kupuj w sklepie i zanim wyjdziesz sprawdz dokładnie czy działa wszystko jak należy zamówiłem niedawno larka 35.3 i musiałem go odesłać bo był powalony na starcie suma sumarum jakbym kupił odrazu w sklepie już bym się bawił ale obecnie zmieniłem zdanie na 35.0

Warto poszukać na ceneo albo nokaucie w swojej okolicy sprzętu okazuje się że ja zamawiałem z bydgoszczy a miałem na miejscu pod nosem prawie....

Co do kupowania na odległość są pewne prawa ale tylko gdy kupujemy w sklepach internetowych na allegro jest inaczej

polecam przeczytać

http://www.sklepy24.pl/zakupy/zwrot_reklamacja_towaru/sklep/internetowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze się kolego zastanawiasz to mogę powiedzieć że MIO MOOV 200 PL jest fajną navi. Posiadam ją od jakiś 2 miesięcy i jestem zadowolony, nie ma większych problemów z odblokowaniem, świetnie sobie radzi. Czasami zdarzają się wpadki ze względu na konieczność wyłączenia "dróg gruntowych" z tego względu iż raczej po polu nie będziesz śmigał swoją audiczką, i takim cudem jadąc z Ustki do Obkasa pojechał bym 10 km dłużej ponieważ wystarczyło przejechać drogą płytową i było się na miejscu a navi pokazywała drogami zwyczajnymi 'na około' :) :gwizdanie:

Nie mniej fajna, mała i zgrabna :) Prosta w obsłudze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mio moov jest w takiej cenie że nie ma sie co zastanawiać nad innymi "PODRÓBAMI"

larki, manty,akiry,mediony,teviony i inne syfy są wykonane strasznie, mio stoi jakieś 2 poziomy nad nimi

jedyne to że nie udało mi sie wgrać do niego tomtoma7, jakieś problemy mam ale możliwe że da sie je rozwiązać, natomiast idealnie chodzi automapa igo8, orginalne mapy mio są lekko mówiąc cienkie

aha najgorsze jest w tych tanich podróbkach że ich hardware nie współdziała ze sobą zbyt dobrze, tzn np tapiesz palcem na ekran i pojawia sie menu a dzwięk tapnięcia za chwile, albo jak dwa razy szybko tapniesz (powiedzmy znasz menu na pamięć w automapie :) ) to jeden dźwięk nachodzi na drugi i navi dostaje takiej jakby czkawki, wqrwia to niesłychanie, oczywiście to o czym mówie tyczy się tych navi powyżej wymienionych ( i kilku innych których firm nie pamiętam) na mio czy org. tomtomie beckerze czy sony tego nie ma (sony omijaj z daleka, ona przyjmuje tylko mapy sony tak jak garmin tylko mapy garmin i te mapy są tragiczne (sony) garmin ma troche lepsze)

inną rzeczą jest czułość anteny, ostatnio robiłem sobie testy nowych navi które sie pojawiły i na stole w domu położyłem mediona gopala, akire guepard, mio 200 mio 360 larka i tomtoma 720,

i tak mio obydwa złapały 3 satelity i pokazały pozycje, tomek złapał 5 akira łapała ale przerywała cały czas medion nie złapał w ogóle i lark w ogóle

tyle ode mnie :)

aha moja wiedza pochodzi z doświadczenia nabytego a nie przeczytanego > po prostu handluje navigacjami i muszę być na bieżąco, jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...