Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Będę zamawiał zestaw wyjmaków (trim removal tool kit) - ktoś zainteresowany?


sowiq

Rekomendowane odpowiedzi

--------------------------------------------------------------

Temat nieaktualny. Na Allegro można kupić od ręki pod nazwą "ściągacz tapicerki" :)

ściągacz tapicerki - Narzędzia warsztatowe - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

--------------------------------------------------------------

Koledzy,

noszę się z zamiarem zamówienia zestawu wyjmaków do tapicerki z eBay (na Allegro niestety pusto). Ponieważ najczęściej wysyłka jest dosyć droga, dobrze by było zamówić od razu większą ilość sztuk. Jeśli będzie zainteresowanie to wezmę większą ilość i wrzucę do działu "Sprzedam". Na razie proszę tylko o prostą informację ile osób byłoby ewentualnie zainteresowanych - i którym zestawem. Nie wiem który byłby najlepszy, więc proszę od razu o poradę.

1. 9 PC Nylon Pry Bar Set Dash Panel Trim Removal Tool Kit | eBay - $14.22 + $3 (wysyłka) + $9 (wysyłka do podziału)

2. Practical Automotive Car Radio Install Panel Plastic Trim Removal Tool Set Kit | eBay - $7 + $2 (wysyłka)

3. Installer Pry Tool Kit Trim Removal Door Clip Remover New | eBay - $12 + darmowa wysyłka

4. 11 PC Installers Pro Complete Auto Car Truck Trim Molding Stereo Removal Tools | eBay - większy zestaw za $28 + drugie tyle za wysyłkę

4. 11pcs Car Door Trim Panel Molding Clip Retainer Remover Removal Pry Tool Kit | eBay - 11-elementowy zestaw za $25 + $2 za wysyłkę.

5. 12pcs Car Radio Door Clip Panel Trim Audio Removal Pry Repairing Tool Kit F8S | eBay - zestaw z jakimiś śmieciami, które niekoniecznie są przydatne w Audi. $8 i wysyłka za free.

Myślę, że temat zacząłbym ogarniać w okolicach następnego tygodnia. Przesyłka z USA to około 2-3 tygodni. Więc towaru można spodziewać się mniej-więcej w połowie sierpnia.

Dajcie znać ile osób byłoby zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie lepiej kupić to u nas???

np:

ZESTAW ŚCIĄGACZY DO TAPICERKI 6SZT YT-0837 YATO (3356987833) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - są różne rodzaje, ja wkleliłem aukcje pierwszą z brzegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz kolego, dzięki za linka. Szukałem na Allegro pod hasłem "wyjmak tapicerki" (takiej nazwy używają wszyscy na forum), a nie przyszło mi do głowy, że "oficjalna nazwa" tych narzędzi to ściągacze.

W takim razie temat niektualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to kiedyś natknąłem się na te ściągacze w komplecie 24szt. za chyba 80zł, ale teraz ich nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...