Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik zużycia klocków...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Panowie, mam jakieś lipne wtyczki w klockach i non stop wywala mi na fisie informacje o zużytych klockach. Jak odepne wtyczki, to swieci sie non stop - prosta sprawa.Jeśli wsadzę wtyczki ze starymi klockami, jest OK - normalne jeśli wtyczki sa OK.

Natomiast, jesli wyrwę stare wtyczki, kable polutuje ze sobą i wsadze w gniazda błędu nie ma. Stąd zakładam, że czujnik działa na zasadzie zwarcia ze sobą dwóch kabelków, zatopionych w klocku. Jeśli warstwa hamująca się zużyje i odsłoni kabelki, wówczas nie ma przepływu prądu między kabelkami i wysadza informację na fisie - tak po chłopsku.

Czyli taka metoda na wycięcie i polutowanie kabelków ze sobą, następnie wpięcie wszystkiego w gniazdo jest OK???

Proszę mnie poprawić, jeśli jestem w błędzie, nie chcę czegoś namieszać w aucie......:hi:

Opublikowano

Błędu nie bedzie bo w klocku masz zatopiony przewód i jak klocki sie ścierają i przetra ten przewód to obwód zostaje przerwany i wtedy zapala sie wymiana klocków. Jeśli Zlutujesz wtyczkę nie bedzie sygnalizacji zużycia klocków ale działać bedzie prawidłowo

Opublikowano
:hi:Panowie, mam jakieś lipne wtyczki w klockach i non stop wywala mi na fisie informacje o zużytych klockach. Jak odepne wtyczki, to swieci sie non stop - prosta sprawa.Jeśli wsadzę wtyczki ze starymi klockami, jest OK - normalne jeśli wtyczki sa OK.

Natomiast, jesli wyrwę stare wtyczki, kable polutuje ze sobą i wsadze w gniazda błędu nie ma. Stąd zakładam, że czujnik działa na zasadzie zwarcia ze sobą dwóch kabelków, zatopionych w klocku. Jeśli warstwa hamująca się zużyje i odsłoni kabelki, wówczas nie ma przepływu prądu między kabelkami i wysadza informację na fisie - tak po chłopsku.

Czyli taka metoda na wycięcie i polutowanie kabelków ze sobą, następnie wpięcie wszystkiego w gniazdo jest OK???

Proszę mnie poprawić, jeśli jestem w błędzie, nie chcę czegoś namieszać w aucie......:hi:

mowilem zeby dac dobre klocki a nie jakis shit

Opublikowano
  • Autor

To nie wina klocków, raczej gniazd w inst. auta. Przez wyjmowanie wtyczki na siłe, teraz powstał problem. Ale, jak kolega przemtos pisze, tak zrobie i po problemie.

A swoją drogą Tomek, kiedy chcesz odebrać te blaszki?

Opublikowano

Postaram sie w poniedzialek..... :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.