Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Na taryfę Audi A4 B5 albo Passat b5


aborygen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ma ktoś doświadczenie, porównanie ?

Koszt utrzymania itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, jak nie maiłem jeszcze auta śmigałem taxi do pracy. Przyjeżdżały różne-różniste, ale m.in. również A4B5 oraz Passat B5, czyli rozpatrywane przez Ciebie autka. Powiem Ci tak - z punktu widzenia pasażera:

1. A4 - mało miejsca z tyłu, ale jeździć się da. Niestety, aby zapewnić miejsce na tylnej kanapie dla pasażerów, kierowca wzrostu ok. 180cm musi siedzieć w bardzo nienaturalnej pozycji "na kierownicy". W takim wypadku zabierzesz na pokład spokojnie 3 osoby

2. Passat B5 - jak dla mnie auto poza Superb'em stworzone na TAXI - miejsca z tyłu dużo i kierowca wygodnie usiądzie.

3. Jak zauważyłem nieraz, lecąc na postój, to pasażerowie niezbyt chętnie pchają się do starocia typu A4B5 - mi to osobiście jest bez różnicy, ale ludzie mają różne fobie. Wybierają MB, i raczej większe auta. Osobiście radził bym odpuścić A4 i spojrzeć na coś z dwójki Passat-Superb, ewentualnie jakiegoś Mietka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślałem

szukam paska do gazu ale trudno dorwać egzemplarz w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie "pasek", A4 jest ciasne. Rzadko jeżdżę taxi, ale jeśli mam wybór to nie wiem czemu, ale z reguły wsiadam do jakiegoś Mercedesa, ewentualnie A6 Avant (bo tych jeździ multum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie "pasek", A4 jest ciasne. Rzadko jeżdżę taxi, ale jeśli mam wybór to nie wiem czemu, ale z reguły wsiadam do jakiegoś Mercedesa, ewentualnie A6 Avant (bo tych jeździ multum).

Ot właśnie to, co napisałem wyżej - ludzie wioząc zad taxówką, jakoś dziwnie szukają komfortu i przestrzeni i nikt nie chce się pakować do małego auta:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie "pasek", A4 jest ciasne. Rzadko jeżdżę taxi, ale jeśli mam wybór to nie wiem czemu, ale z reguły wsiadam do jakiegoś Mercedesa, ewentualnie A6 Avant (bo tych jeździ multum).

Ot właśnie to, co napisałem wyżej - ludzie wioząc zad taxówką, jakoś dziwnie szukają komfortu i przestrzeni i nikt nie chce się pakować do małego auta:decayed:

Heheh.. wiesz... u mnie to przypadek i po prostu od tak to wychodzi, natomiast mam kolegę, który jak dzwoni po taksówkę to sobie życzy tylko i wyłącznie Mercedesa.. :grin: a jak dzwoni po pijaku to potrafi konkretny model zawołać.. :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...