Skocz do zawartości
IGNOROWANY

usterka w kierownicy - co moglo sie stac?


zizel

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ostatni regenerowalem maglownice i przed zalozeniem kolumny na koncowke magla zaczalem obracac kierownice( kilka obrotow tylko nie pamietam w ktora strone ale to chyba nie wazne) aż w koncu zaczela sie ciezej obrac i wywnioskowalem ze cos stalo sie z ta tasmą przy kierownicy bo jak przekrecilem stacyjke to klakson sam sie załaczal a pozniej jak jescze troche pokrecilem kierownica to przestal w ogole dzialac. nie wiem jak z airbagiem bo mam zepsuty sterownik i juz wczesniej kontrolka sie swiecila wiec nie wiem czy cos z poduszka tez sie stalo.

wiem ze nie typowa sprawa ale co moglem popsuc i jak to naprawic?

czasami jak krece teraz kiera to cos jakby tyrkalo z okolic tej tasmy co jest zaraz za kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie ruszałeś kierą prawdopodobnie przerwałeś taśmę poduchy stąd takie objawy.

Nic tylko kiera do zrzucenia i będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze nie potrzebnie al calkowicie zapomnialem o tej tasmie. zapomnialem dodac ze jescze konroli od abs i esp wyskoczyly i pod vagiem wycyodzi ze jest jakis blad zwiazany z czujnikiem skretu.

a powiedzcie mi czy ciezko jest wymienic taka tasme i jak sie za nia zabrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz zobaczyć jaką masz taśmę.Dostaniesz się do niej demontując kierę i plastikowe osłony.Potrzebne będą klucze.Na forum już był opis i fotostory jak to zrobić,więc musisz poszukać.Tylko ta szukajka to do d.py :wallbash:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Zobacz tutaj http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-immobilizer-1649/ jak się dostać do środka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...