Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwykłe fotele podejdą pod elektryczne?


Norbunio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do kupienia ładne fotele w dobrej cenie. Problem w tym że są to fotele z manualną regulacją a w aucie siedzą fotele elektryczne. Czy da radę jakoś podmienić fotele bez większej rzeźby ?

---------- Post dopisany 29-07-2013 at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2013 at 19:41 ----------

edit:

Takiego typu są obecne fotele : http://image.motortrend.com/f/31710276+w750/2009-audi-a6-driver-seat.jpg

Takiego typu miałyby być nowe : http://images29.fotki.com/v1006/photos/1/110342/4016269/SLineSeatsFrontSeats-vi.jpg

Wg opisów wyczytałem że fotele które chce kupić to sline. Pytanie teraz brzmi czy do foteli sline można uzyć mechanizmu oraz całej podstawy ze standardowych foteli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe to zwykłe a S-line to kubełki. Wg. mnie nie podziałasz z przekładką pełnej elektryki bo musiałbyś przełożyć tapicerkę z S-line na stelaż zwykły a nie przypasuje tapicerka z S-line z wysuwanym podkolannikiem do naleśników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale moje fotele chyba to nie są naleśniki. Zerknij proszę na zdjęcie które przesłałem. Moje fotele mają regulację regulację odcinka lędźwiowego i mają jakieś tam trzymanie boczne, więc na moje oko nie są to typowe nalesniki z jakimi miałem do czynienia. Wiem że temat jest skomplikowany, bo kogo nie spytam to nikt nic nie wie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Dryji podjedz za carrfur wiesz gdzie? robił mi i Maji taka przekładkę jak zmieniałem u siebie środek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...