Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Austria - Wiedeń

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja niestety nie pomoge bo zawsze pojedzony jade :decayed:

Nastukane z Samsunga

Opublikowano

Parking 3E/dzień to jak? :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie może być :wink: Miejmy nadzieje że obejdzie się jutro bez deszczu a zresztą jak będzie nawet padać to poziom niżej się zjedzie i będzie ok. Pasuje się jakoś zdzwonić. Ja numer do Daniela mam i on do mnie też :decayed:

Marek jak coś to rzuć na PW do mnie lub Daniela swój numer to się zdzwonimy.

Aha która godzina najbardziej odpowiada? :mysli:

Opublikowano

Juz wysylam numer na pw.

Opublikowano

Może tak 9-10, żeby nie rozbijać planów na sobotę? Czy wolicie popołudniu?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki za spotkanie :thumbup1: Marek miło było poznać i do następnego :wink:

Opublikowano

Dzieki wzajemnie i do nastepnego razu. Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam ekipe z Wiednia. Panowie mam pytanie czy w Austrii mozna jeździć na przyciemnionych szybach?

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi sie ze wyglada to tak samo jak w PL.

Nastukane z Samsunga

Opublikowano

Tył można, przód nie z tego co wiem :wink:

Opublikowano

cześć! ja także mieszkam w Wiedniu, póki co nie mogę się pochwalić żadnym Audi, choć za niedługo to się zmieni :decayed:

mieszkamy wraz z moją w 23. Bezirku niedaleko Atzgersdorf, aktualnie od czerwca zaczynam szkolenie to nie za bardzo będę miał czas na spotkanie, ale jeśli planujecie się gdzieś spotkać to polecam za Wiedniem Mariazell to jest koło 130 km za Wiedniem:

https://www.google.at/search?q=Mariazell&newwindow=1&client=firefox-a&hs=9RW&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=UYGAU9qEJqjN7Ab3nIDACQ&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1280&bih=659

jest to bardzo piękne miejsce, a ok. 15 km przed Mariazell jest taki strumyk i tam po prawej stronie zmieści się ok. do 7 aut, i na dole 10 m jest ten strumyk woda czyściutka super! można odpocząć, a później do Mariazell to jest podobne miejsce jak Częstochowa (chodzi o tamtejszy święty Kościół i bardzo miłych ludzi tam) nie to co tu w Wiedniu, mało jest rodowitych Austryjaków, a większość tych turków brudasów, jugoli, pełno narkomanów i alkoholików ...., zresztą kilka Bezirków Wiednia to nie ma co mówić taki syf i brud;/

Jeszcze jest super miejsce w Hallstatt:

https://www.google.at/search?q=Hallstatt&newwindow=1&client=firefox-a&hs=OqB&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=LYKAU_bWMMWw7Aan0oDoDw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=659

Jak dobrze pamiętam 300 km jakoś tak, ale piękne miejsce! Ceny za wynajem, 8 osobowego domku to 50 euro za dobę/os., ale jest tam wszystko! + basen oczywiście, góry jeśli ktoś kocha, najwyższy szczyt ma 2490 m i idzie się na niego ok. 4-6h w zależności od kondycji i posiadanej wiedzy jak chodzić po górach, bo niestety nie każdy potrafi, a w górach jak w górach, wszystko może się zdarzyć.

Jak będę miał czas skontaktuje się z wami chłopacy, mój nr tel. 0681 209 012 45 (sebek tak po prostu). W razie pytań dzwonić.

Do zobaczenia, nie szybciej niż za jakiś czas:wink:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie, że jest nas tutaj coraz więcej :wink: Na wyjazdy za Wiedeń jestem jak najbardziej na tak :decayed: Chwilowo pogoda nas nie rozpieszcza, ale myślę że niedługo się to zmieni i uda się nam znów spotkać może w większym gronie?! :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam panowie może jakiś spocik w wien są chętni ?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie. Tylko ja chwilowo bez auta :facepalm:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To może za tydzień- dwa , są jeszcze jacyś chętni ? Puki pogoda w miarę dobra jest

Opublikowano
  • Autor

Za dwa tygodnie dopiero mam auto czyli gdzieś za 3 tygodnie najwcześniej ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.