Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Austria - Wiedeń

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Dzisiaj odbył się chyba pierwszy i mam nadzieję nie ostatni, mini (jak na razie) spot we Wiedniu :decayed:

Obecni na spocie:

1. dudas307

2. sh_akal

Miejscówka jak na początek nie rewelacyjna, choć spokojna :wink4: Parę fotek ze spotkania :wink:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Widzę umyłeś mi auto w fotoshopie :wink:

Dzięki za spocik, miło było poznać :wink:

Opublikowano
  • Autor

Hehe :decayed: Też dzięki za spotkanie i kabelki :wink: Może następnym razem będzie więcej A4 na spocie?

Jak jest ktoś jeszcze we Wiedniu to niech się odezwie :decayed: Nie gryziemy :naughty:

Opublikowano

od czegos trzeba zaczac

w aberdeen w szkocji pierwszy spot tez byl we dwojke :decayed:

choc polakow i a4 na kazdym rogu sporo :whistling:

Opublikowano

Czasem bywam w Wiedniu a za jakiś czas pewnie będę tam "częściej" więc może się trafi akurat na spocik :naughty:

Opublikowano

Ja bywam czesto w Wien. Bede pod koniec sierpnia w 12Bez ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To będziesz na "mojej" dzielni :decayed:

Opublikowano

Zanaschkagasse ;)

Opublikowano

Wilhelmstrasse, rzut beretem ode mnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

No to się końcem sierpnia przyspoci :naughty: Jakąś dobrą miejscówkę tylko trzeba wymyślić :wink:

Opublikowano

Kahlemberg?

Opublikowano
  • Autor

Miejsce fajne i jak sie jedzie od Klosteneuburga to przy jednym zakręcie jest taki fajny mały parking i tam można by sie ustawić o ile nikogo tam nie bedzie :wink:

---------- Post dopisany 25-08-2013 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2013 at 15:19 ----------

Panowie robimy jakiegoś spota? :decayed: Jak coś to pisać kto kiedy może.

Ja od czwartku wieczorem mam wolne do niedzieli.

:hi:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam

Chetnie sie przylacze.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

No to sie w niedlugim czasie mozna spotkac :wink: Napisz kolego jak u Ciebie z weekendami, wolne masz czy jezdzisz do PL?

Nastukane z Samsunga

Opublikowano

Raz w miesiacu jezdze do pl.narazie prawie wszystkie weekendy w wiedniu jestem.pozdrawiam

Opublikowano

W takim razie bedziemy w kontakcie :hi:

Opublikowano

Pasuje. pozdrawiam

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 15:47 ----------

Witam

Na Facebook jest grupa Wiedenska Ekipa. Moze tam wstawic info o spocie A4 w wiedniu.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Nie jest to zły pomysł, może coś więcej osób się dowie naszym forum :wink:

Piszcie, jak u Was z czasem w następnym tygodniu? Ja mam krótki tydzień tak że czwartek wieczorem rozpoczynam weekend :decayed:

Opublikowano

U mnie z nastepnym tygodniem jeszcze nie wiem jak czy nie pojade do pl ale to sie dopiero rostrzygnie. Jezeli bym nie jechal to piatek mam czas sobota dopiero wieczorem zajeta i niedziela cala wolna.

Rzuce temat tam na forum. Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie jak tam, działamy coś? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.