Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Austria - Wiedeń


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety nie pomoge bo zawsze pojedzony jade :decayed:

Nastukane z Samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie może być :wink: Miejmy nadzieje że obejdzie się jutro bez deszczu a zresztą jak będzie nawet padać to poziom niżej się zjedzie i będzie ok. Pasuje się jakoś zdzwonić. Ja numer do Daniela mam i on do mnie też :decayed:

Marek jak coś to rzuć na PW do mnie lub Daniela swój numer to się zdzwonimy.

Aha która godzina najbardziej odpowiada? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za spotkanie :thumbup1: Marek miło było poznać i do następnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ekipe z Wiednia. Panowie mam pytanie czy w Austrii mozna jeździć na przyciemnionych szybach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze wyglada to tak samo jak w PL.

Nastukane z Samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! ja także mieszkam w Wiedniu, póki co nie mogę się pochwalić żadnym Audi, choć za niedługo to się zmieni :decayed:

mieszkamy wraz z moją w 23. Bezirku niedaleko Atzgersdorf, aktualnie od czerwca zaczynam szkolenie to nie za bardzo będę miał czas na spotkanie, ale jeśli planujecie się gdzieś spotkać to polecam za Wiedniem Mariazell to jest koło 130 km za Wiedniem:

https://www.google.at/search?q=Mariazell&newwindow=1&client=firefox-a&hs=9RW&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=UYGAU9qEJqjN7Ab3nIDACQ&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1280&bih=659

jest to bardzo piękne miejsce, a ok. 15 km przed Mariazell jest taki strumyk i tam po prawej stronie zmieści się ok. do 7 aut, i na dole 10 m jest ten strumyk woda czyściutka super! można odpocząć, a później do Mariazell to jest podobne miejsce jak Częstochowa (chodzi o tamtejszy święty Kościół i bardzo miłych ludzi tam) nie to co tu w Wiedniu, mało jest rodowitych Austryjaków, a większość tych turków brudasów, jugoli, pełno narkomanów i alkoholików ...., zresztą kilka Bezirków Wiednia to nie ma co mówić taki syf i brud;/

Jeszcze jest super miejsce w Hallstatt:

https://www.google.at/search?q=Hallstatt&newwindow=1&client=firefox-a&hs=OqB&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=LYKAU_bWMMWw7Aan0oDoDw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=659

Jak dobrze pamiętam 300 km jakoś tak, ale piękne miejsce! Ceny za wynajem, 8 osobowego domku to 50 euro za dobę/os., ale jest tam wszystko! + basen oczywiście, góry jeśli ktoś kocha, najwyższy szczyt ma 2490 m i idzie się na niego ok. 4-6h w zależności od kondycji i posiadanej wiedzy jak chodzić po górach, bo niestety nie każdy potrafi, a w górach jak w górach, wszystko może się zdarzyć.

Jak będę miał czas skontaktuje się z wami chłopacy, mój nr tel. 0681 209 012 45 (sebek tak po prostu). W razie pytań dzwonić.

Do zobaczenia, nie szybciej niż za jakiś czas:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jest nas tutaj coraz więcej :wink: Na wyjazdy za Wiedeń jestem jak najbardziej na tak :decayed: Chwilowo pogoda nas nie rozpieszcza, ale myślę że niedługo się to zmieni i uda się nam znów spotkać może w większym gronie?! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...