Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Skaczące obroty i autko gaśnie


Arthur_tt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Pisze bo mam ostatnio male problemy z moim autkie, chodzi dokładnie o to ze od jakiegoś czasu mam problem z bezpiecznikiem od pompy paliwowej. Jeżeli jadę równym tempem np. powyżej 100 k/h to przepala bezpiecznik. Ale o.k tu akurat trzeba wymienić pompę i będzie (mam nadzieje) wszystko dobrze. problem polega na tym ze dziś zaczął się kolejny problem :kwasny: jeżeli puszczam go z obrotów to obroty spadają prawie do zera :wallbash: wahają się miedzy 150 a 900 i wraca do normy, ale potrafi zgasnac :mysli:. Bezpiecznika od pompy nie spala (on się spala tylko na trasie) Proszę was o pomoc, bo w uk cziezko z dobrym mechanikiem i muszę liczyć tylko na siebie. Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam vaga, ale jestem w Belfaście. :hi:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 23:00 _________________________________________________Sprawdź z tym bezpiecznikiem czy wymieniasz na właściwy, może ktoś tylko doraźnie wsadził z mniejszym amperażem i wywala. Zdrówka :hi:

W takim wypadku vag nie błby potrzebny, ... chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, do mnie masz troche blizej, ale to wciaz kawal drogi :D

obejrzyj przepustnice, czy wszystkie wezyki wchodzace do przepustnicy sa dobrej jakosc, czy nie sa poprzecierane?

No vag by sie przydal, pompa paliwa moze byc tego przyczyna, moze nie podaje odpowiedniej dawki paliwa i dlatego gasnie.

Jezeli wszystkie przewody sa ok, to sprobuj przeprowadzic adaptacje przepustnicy, kiolega mial podobny problem szczegolnie po kasowaniu bledow auto swierowalo i nie chcialo trzymac obrotow, pojechal do servisu i wymienili mu przepustnice, byla uszkodzona, ale niechce Cie straszyc, moze sie okazac ze to tylko pompa, badz wezyki, Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :confused4: Podłączyłem dziś vaga i mam 17953 , 01247, 17923, 17935, 00670, 16507, 16486. No i dziś już jest kaplica, wogule nie trzyma obrotów. Trzeba pokręcić trochę silnikiem i dopiero po chwili odpala ale jak puszcze gaz to odrazu gasnie :disgust: Wyczyściłem dziś przepustnice i wymieniłem jeden wężyk bo był podejrzany. Ale jest gorzej niż było wczoraj. Proszę pomóżcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, u kumpla bylo identycznie. Uszkodzona przepustnica, sprobuj ja przeczyszcic, i zaadoptowac jezeli to nie pomoze to szukaj uzywki jakiejs. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...