Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpanie podczas przyśpieszania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od jakiegoś czasu zauważyłem że podczas przyśpieszania szarpie silnikiem nie przyśpiesza płynnie... Nawet jak jadę i trzymam nogę w jednej pozycji na gazie to i tak odczuwam szarpanie ale podczas przyśpieszania najbardziej... Wszystkie filtry są świeże... Co to może być ? Czy ktoś miał taki przypadek może wcześniej ? Silnik 1.9 tdi ajm

Opublikowano

Szarpać może z wielu powodów.

Przepływomierz za mało powietrza daje, a może jakiś przewodzik może odma, itp, ale to gdybanie sam widzisz

podłącz i sprawdź może są jakieś błędy

Odpala ci normalnie bez dławienia kopcenia itp ??

Opublikowano

Miałem dokładnie to samo w moim AJM sprawdz Vagiem blok 23 jakie masz wartości jeżeli dochodzą do 127 to raczej pompki można jeszcze wyczyścić i podoginać wtyczki przy nich. Ja musiałem zaminić wszystkie i auto śmiga jak ta lala.

Opublikowano

Kolego sprawdź, czy dobrze Ci działa klapa gasząca przy zaworze egr. Ja miałem podobną sytuację i okazało się się że wadliwie działa ( sterowanie ) i podczas przyspieszania przymykała się. Po wyciągnięciu wężyka z podciśnieniem od klapy szarpanie ustało i auto jeździ normalnie. Niemniej przy gaszeniu czuć bujnięcie silnikiem.

Sprawdź czy u Ciebie nie będzie szarpało po wyciągnięciu i zaślepieniu tego wężyka.

Opublikowano
  • Autor

witam i dziękuję za odp więc tak jak narazie sprawdziłem auta vagiem i mam jeden błąd otóż to taki

1 Fault Found:

17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus

P1256 - 35-10 - - - Intermittent

Readiness: 0 0 X X X

sprawdziłem przy okazji blok 23 i wartości są takie 27,0 12,0 13,0 25,0 nie wiem co to oznacza... Untitled.jpg auto zapala normalnie bez kopcenia ale przy gaszeniu autem strasznie buja... oto filmik jak się auto zachowuję i przy okazji może ktoś wie dlaczego się zapalają kątrolki podczas gaszenia ?...

B2A13534-6582-4385-962D-553A6698B110-11391-000011D4B12F02E7_zps52de847e.mp4 Video by marcin9962 | Photobucket

Opublikowano

Wyczyść EGR jeżeli tego nie robiłeś na pewno masz tam syf to mu wyjdzie tylko na dobre, a pompki w 23 grypie są OK:doh:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

EGR jest czysciutki i zasłonięty... chyba że szarpanie jest przez zasłonięty EGR ? PRTSC pompek został zrobiony na postoju więc nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ?

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 07:43 ----------

a powiedzcie mi może może jest walnięty przewodzik od zbiorniczka podciśnienia ?... jak go wymienić bo tam nie ma jak do niego dojść...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.