Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALZ] Nieregularne gasniecia na niskich obrotach i niepokojace stukanie zaworow


LUCAS

Rekomendowane odpowiedzi

Paniewie, przelecialem troche forum i znalazlem kilka watkow ze zblizonymi problemami, ale niestety jakos nie moge znalezc rozwiazania do stricte swojego problemu. A problem w tym, ze auto coraz czesciej dlawi sie a potem gasnie na niskoch obrotach, do tego przy tym zawory stukaja dosc niepokojaco. Niedawno audik zaczal mi wicej palic i jakos sie zamulil. Wymienilem sonde lambda i spalanie wrocilo do normy. Mulil sie niestety dalej wiec w serwisie wywalili mi kata. Pomoglo to nieco ale w dalszym ciagu cos jest nie halo i wciaz jest zamulony. Wczoraj brat (troche mechanior, po "mechaniku") wyczyscil silniczek krokowy i nagle auto ozylo... chodzilo jak rakieta... ale dzisiaj znow sie muli i d...blada. Rece juz mi opadaja bo zaden ze mnie mechanik a irytuje mnie to, ze mecze sie z tym problemem od dawna i jakos nikt nei moze temu zaradzic i naprawic. Bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc. Autko lata tylko na V-powerze jesli to jakos pomoze w ew. diagnozie.

Z gory wielkie dzieki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprawdzeniu nie wykazal zadnych bledow. Dostroil tylko wielkosc mieszanki i poza tym nie bylo zadnych innych wskazan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...