Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zmiana radia a ori kostki


Rekomendowane odpowiedzi

planuje zmiane radyjka i mam male pytanko z tym zwiazane czy potrzebuje jakies przejsciowki do kostek czy orginalne pasuja bez problemu do nie firmowego radia np JVC ??[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 06:36 _________________________________________________no koledzy nie wieze ze nikt nie zmienial radia i nie wiecia czy moge zatrzymac orginlne kostki czy trzeba ciac kable??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nic nie tnij!!! Jeżeli kupujesz w sklepie, to w zestawie powinna być odpowiednia przejściówka do danego radia pod ISO. W innych sytuacjach (Allegro, kupno od kolegi) może jej już nie być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajne tylko tylne głośniki Ci nie zagrają. Trzeba jeszcze dokupić jakiś adapter za około 70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES możesz podpowiedzieć jaki adaptor (ewentualnie jakiś link)? Ja do tej pory myślałem, że jedynym rozwiązaniem dla Audi Concert i 4 głosników jest wzmacniacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę o już dwa wątki są na ten temat wraz ze zdjęciami i opisami :)

Zaraz poszperam to może znajdę, a jak mi się nie uda to polecam :szukaj:

Nie ma sensu rozwijać kolejny raz temat, jak czegos nie wiecie to pytajcie w już istniejących wątkach, żeby całe info było w jednym miejscu, a nie troche tu, troche tam :wink4:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2008, 13:44 _________________________________________________raz - http://www.a4-klub.pl/smf/zmiana_radia_a_niedzialajace_glosniki_w_tylnej_polce-t31550.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...