Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Air Show Radom 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pogoda podobno ma być ale jeszcze za wcześnie :wink: Chyba ostatni raz u nas będzie...

Opublikowano

Gdzie w Radomiu mozna zjesc dobry kebab

Opublikowano
  • Autor

polecam w cieście duży 10 zł Radom, Bolesława Chrobrego, Głodny Wilk Bar Kebab - Panorama Firm

ewentualnie naprzeciw Obi Anadolu Kebap (przeniesiony), Radom - Gastronauci.pl

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

harmonogram lądowań podany trzeba wpaść pod lotnisko :kox:Przyloty na Air Show w Radomiu. Zobacz co i kiedy będzie lądować! (video, zdjęcia) - Przyloty na Air Show Radom 2013 - 20 sierpnia 2013 - zdjęcie nr 1

Opublikowano

Bylismy w centrun na deptaku kolo tych fontan na kebabie i pozniej w warce na browarku ;):whistling:

Opublikowano
  • Autor

ten kebab :thumbdown: to proponuję w dzień zapiekanki na ul Moniuszki https://www.facebook.com/pages/Kultowe-Zapiekanki-Moniuszki-RADOM/350215221773315 :kox:

---------- Post dopisany 22-08-2013 at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 07:37 ----------

czułem sie obserwowany :wink:

DSC_0932.jpg

Opublikowano

dawaj nr zgadamy się ja śpie w hotel Promenada :decayed:

Opublikowano
  • Autor

692577731 Paweł pracuje dzisiaj i jutro do 21:wink:

Opublikowano

Juz sie zaczyna cos dziac po malu ;)

Nie moge cos wstawic zdjec z lotniska z tel

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

3mfu.jpg

l0j5.jpg

mizb.jpg

gnn3.jpg

Opublikowano
  • Autor

no no lepsze zbliżenia ja jutro bede daj numer na pw :wink:

Opublikowano

500850617

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Jestem pod wegierskim AN - 26

Opublikowano
  • Autor

francuzów nie będzie te to kozaki były

PG280248.jpg

Opublikowano

Sa francuzi wczoraj w bowling z nimi bylismy ;)

Opublikowano
  • Autor

PG280169.jpgMarcin coś :decayed:chyba z twojej kategorii

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

na żeromce w rosie?

Opublikowano

U mnie na jednostce sa MIG - 29

Opublikowano
  • Autor

to się nazywa ukopcony wydech

PG280173.jpg

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

500850617

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ----------

Jestem pod wegierskim AN - 26

ok jutro z buta lece nie daleko mam o 9 tak około 10 bede:wink:

Opublikowano
U mnie na jednostce sa MIG - 29

Mińsk?:decayed:

Moje puszczyki o 12:30 będą przelatywać nad miastem:naughty:

Reszta jest już od wczoraj, zresztą nawet wkleiłeś ich zdjęcie, jeśli dobrze widzę (na telefonie).

Opublikowano

Minsk ;)

Opublikowano
  • Autor

ech ja do pracy na 13:facepalm: obi tak robi...

---------- Post dopisany 26-08-2013 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 10:57 ----------

Marcin nie wklepałem numeru do telefonu liptona strasznego odwaliłem...:facepalm:

DSC_0938.jpg

Opublikowano

No nic za dwa lata do zobaczenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

a ty już w domu? generalnie jestem na wszystkich na jednym nie byłem co żelaźni się robili w sobotę...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.