Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Air Show Radom 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ----------

---------- Post dopisany at 01:17 ---------- Poprzedni post napisany at 01:13 ----------

---------- Post dopisany at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany at 01:17 ----------

---------- Post dopisany at 01:22 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:22 ----------

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

mnie kusi skok w tandemie pewnie bym sie cieszył jak dziecko Foto - Pete Skydive skoki spadochronowe Piotrków Trybunalski :kox:

Opublikowano
:naughty:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

mnie kusi skok w tandemie pewnie bym sie cieszył jak dziecko Foto - Pete Skydive skoki spadochronowe Piotrków Trybunalski :kox:

A skakałeś w ogóle?

Opublikowano
  • Autor

nie skakałem ale w tandemie to z tego co widzę i kolega mówił to bym dał rade bo u nich robił licencje i skakał na air show u nas kilka lat temu:naughty:

Opublikowano

To nie lepiej spróbować w jakieś sekcji spadochroniarskiej przy którymś z aeroklubów i wtedy solo?

Opublikowano
  • Autor

no solo to musi być jazda :kox:

ps dwóm kolegom odbiło i latali ale z 10 piętra jeden żyje do dziś, drugi na miiejscu...

Jak tam piloci karty dostali już do wyeliminowania punktów?

Opublikowano

A ja tam nielot jestem, więc za bardzo nie wiem o co come on...:decayed:

Opublikowano
A ja tam nielot jestem, więc za bardzo nie wiem o co come on...:decayed:

Ty to jestes dobry lotnik ale po dawce%

Opublikowano
A ja tam nielot jestem, więc za bardzo nie wiem o co come on...:decayed:

Ty to jestes dobry lotnik ale po dawce%

Za robotę się weź, a nie Forum w godzinach służbowych...:decayed:

Opublikowano
A ja tam nielot jestem, więc za bardzo nie wiem o co come on...:decayed:

Ty to jestes dobry lotnik ale po dawce%

Za robotę się weź, a nie Forum w godzinach służbowych...:decayed:

Przerwa śniadaniową ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A, teraz skumałem z tym S-Line o co Ci chodziło...:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ważne dla fanów Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW

Ministerstwo Obrony Narodowej wspólnie z Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych planuje zorganizowanie "Dni z Wojskiem". 10-11 maja w Mińsku Mazowieckim - w 23 Bazie Lotnictwa Taktycznego i w centrum miasta. Dla upamiętnienia 15 rocznicy wstąpienia Polski do NATO. Częścią imprezy będą pokazy naziemne i w powietrzu, przygotowane przez jednostki czterech rodzajów sił zbrojnych. Nie zabraknie oczywiście pokazów akrobacji. Ale będzie też można zobaczyć umiejętności i sprzęt operatorów Wojska Specjalne, będą czołgi Leopard i transportery Rosomak. Wkrótce więcej o szczegółach programu.

Dla wielbicieli Air Show ważna informacja: pokazy lotnicze odbywać się będą w godzinach 11.15-15.00. Uwaga: to jest wstępny plan, który może ulec zmianie.

Opublikowano

Biba na mojej jednostce ma byc grubo ;)

Opublikowano
Biba na mojej jednostce ma byc grubo ;)

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Biba na mojej jednostce ma byc grubo ;)

:decayed:

to widzę że będzie się działo :wink:

Opublikowano
Biba na mojej jednostce ma byc grubo ;)

:decayed:

to widzę że będzie się działo :wink:

Tylko żeby Marcin dał radę...:decayed:

Opublikowano
Biba na mojej jednostce ma byc grubo ;)

:decayed:

to widzę że będzie się działo :wink:

Tylko żeby Marcin dał radę...:decayed:

będę się starał :decayed:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
  • Autor
:naughty: dźwięk też szzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :kox:
Opublikowano

Marcin, na imprezce u Was niestety nie będę. Załogi od nas lecą do Was już w czwartek, a ja tu w Gdyni obstawiam jeszcze apel pamięci w piątek... Więc chyba spotkamy się face to face dopiero w Ostrowie...:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.