Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE S3] Catalyst system bank 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Błąd sterownika jak w temacie ; Kat wycięty, sondy ( dwie wymienione ) przedłużka 2giej sondy jest . Z katem było dokładnie to samo. Naturalnie wpada w awaryjny + check .

Gdzie szukac powodu w/w błędu ? Nadal za blisko sonda nr 2 ? Nieszczelność w wydechu ?

Bedę dzwięczny za wszelkie sugestie

Pozdrawiam

Luckystrike

Opublikowano

Musisz wspawać nowy katalizator, uniwersalne nie są takie drogie. Tylko zwróć uwagę żeby miał odpowiednią przepustowość. Druga sonda widzi niesprawność katalizatora i po jeździe.

Opublikowano
  • Autor

Dlatego też sonda jest umieszczona w tulei ...

Kat, który był nie wskazywał "zużycia" ....

[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 10:05 _________________________________________________Pełna nazwa błędu to :

16804 P0420 Catalyst System,Bank1 Efficiency Below Threshold

Opublikowano

Dlatego też sonda jest umieszczona w tulei ...

Kat, który był nie wskazywał "zużycia" ....

A co to za magiczne sposoby oszukania systemu.

:decayed:

Nie tędy droga.

Albo załóż nowy katalizator, albo przyzwyczaj się do tej kontrolki. :polew:

Niby co miała ci dać jakaś tam tuleja?

Opublikowano
  • Autor

To, ze nie wyskakuje check , nie wpada w awaryjny jesli jest odpowiednio daleko od strumienia gazów wylotowych.

Pytanie co wtedy, jesli to nie "to" ...

Opublikowano
albo przyzwyczaj się do tej kontrolki

Ale koloega pisał, że wpada mu tryb awaryjny ,

Opublikowano

albo przyzwyczaj się do tej kontrolki

Ale koloega pisał, że wpada mu tryb awaryjny ,

nie prawda, od 2 sondy pokazuje się check i tylko check...żaden tryb awaryjny...

spróbój całkowicie wykręcic sondę, w jej miejsce wkręc jakaś śrubę i zobcz jak vag zareaguje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tego nie próbowałem, dzis sprawdzę, thx .

[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 14:34 _________________________________________________Na razie odepnę wtyczkę poprostu...

Pewnie wyskoczy sam błąd sondy , wiec check znów wyskoczy...

Opublikowano

To, ze nie wyskakuje check , nie wpada w awaryjny jesli jest odpowiednio daleko od strumienia gazów wylotowych.

Pytanie co wtedy, jesli to nie "to" ...

Dalej mnie to intryguje.

Tak samo jak magnetyzery. :kox:

Opublikowano

Na razie odepnę wtyczkę poprostu...

bez sensu...check wyskoczy przecież

wtyczka musi być wpięta ale sonda wykręcona...były auto które nie wywalały błędów w ten sposób

Opublikowano
  • Autor

oddaliłem na tulei zdziebko dalej, pojezdzę i zobaczymy..

Napiszę jaki będzie efekt.

Pozdrawiaqm

Opublikowano

Bedziesz mial efekt jak tuner wylaczy Ci druga sonde,takie kombinacje jak Ty tu uskuteczniasz to zwyczajne druciarstwo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.