Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja niebieska A4


Darev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Oglądam, oglądam i oglądam a i ja postanowiłem się pochwalić tym co kupiłem. Przejechałem swoim golfem (MKII 1991r. 1,6 TD przebieg 320 tysiecy km) 650 km aby przywieźć niebieskią A4 (prawie pod Monahium).

Poniżej zdjęcia:

silnik: AFN 1,9 TDI 110 KM

rok: 1997

na zegarze: 178000 km

A4.jpg

A41.jpg

A42.jpg

A43.jpg

Jak będe miał troche kasiory to coś tam zmienie, narazie zmieniłem gałkę zmiany biegów na podświetlaną :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna, lubie ten kolor :)

zmien koniecznie kierunki boczne na białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam, tyle powiem.

Możesz napisać ile dałeś za nią? Jeżeli oczywiście to nie tajemnica :rolleyes:

Możesz odpisac na priv jeżeli chcesz.

A dlaczego pytam? Ponieważ mam w planach o ile nie znajde w PL, wyjazd na zachód za moją A4ką :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ....zawiasu to ona raczej fabrycznego nie ma

nie kumam troche słownictwa... o jaki zawias chodzi? :)_________________________________________________

aha, już wiem :>

nie ma... jest na jakiś zielonych sprężynach :>

troche za niska na nasze dziury :tongue4:

mam oryginały i zastanawiam się nad wymianą :mysli:

Mniam, tyle powiem.

Możesz napisać ile dałeś za nią? Jeżeli oczywiście to nie tajemnica :rolleyes:

Możesz odpisac na priv jeżeli chcesz.

A dlaczego pytam? Ponieważ mam w planach o ile nie znajde w PL, wyjazd na zachód za moją A4ką :embarrassed:

cena u niemca 4500e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne Audi :good: Ja niedawno bylem po swoja we Frankfurcie nad Menem (694 km od mojej chatki) i tez jestem zadowolony :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny kolorek, jeszcze takiego nie widziałem na A4 :):naughty: :gwizdanie:

Furka prezentuje się idealnie, szczególnie na tych felgach z A6 :D Mam takie samo w swoimavancie :-) :good:

kolego zmartwie cie ale to sa felgi z a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zmartwie cie ale to sa felgi z a4

zgadza sie :) w poprzedniej a4 mialem takie 15" a w obecnej mam takich 5 szt. 16" i jest to zgodne z kodami wyposarzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zmartwie cie ale to sa felgi z a4

Te felgi były też w A6 C4 a później w C5 :good: A4 dostała je z litości :naughty: Nie wiem gdzie były pierwsze, ale przecież to nie ma znaczenia skoro ta sama firma :tongue4: Jedynie A8ka miała identyczny wzór ale 17'' :wink4:

zgadza sie :) w poprzedniej a4 mialem takie 15" a w obecnej mam takich 5 szt. 16" i jest to zgodne z kodami wyposażenia :good:

Zaznaczyłem Ci błąd ortograficzny starajcie się pisać poprawnie, a to słowo akurat nie jest trudne :tongue4: A o co mi chodziło w Twojej wypowiedzi... Nie było takich 15'' :no: Może był jakiś podobny wzorek ale identycznych 15'' na 100% nie było :decayed: Te felgi występowały tylko w rozmiarze 16'' (A4 i A6) i 17'' (A8). Nawet nie wiem czy były w tamtych czasach ori 5 ramienne 15'' :mysli: Chyba raczej nie...

Kolego Darev piękne autko :good: I super baza do modyfikacji :kox: Nic tylko rezać :gwizdanie: Na początek lampki przód i tył, kierunki w błotnikach, potem większe alu, potem zderzaczki, potem... coś się wymyśli :kox::naughty: Pięknie i powodzenia! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Darev piękne autko :good: I super baza do modyfikacji :kox: Nic tylko rezać :gwizdanie:

Narazie to poczekam na jakieś sianko :wink4:

Na początek lampki przód i tył, kierunki w błotnikach, potem większe alu, potem zderzaczki, potem... coś się wymyśli :kox::naughty: Pięknie i powodzenia! :good:

Pomysł zawsze się znajdzie :> a w szczególności gdy się ogląda inne autka po modyfikacjach. :naughty:

Dzieki i pozdrawiam klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny jest ten kolor.. :)

Przy takim zawiasie az sie prosi wieksza felga.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolor :good:,rozumiem dlaczego jechałeś tak daleko po auto :>. Alu 17" i będzie OK. Szerokości

Twierdzisz kolego, że będzie widać różnice na alu miedzy 16" a jak założe 17"?? bo szczerze zastanawiam się nad zmianą ale mam dylemat czy coś zobaczę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor piękny :kox: gratulacje zakupu jakies ladne fele i moze ramki chrom na szyby i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nogaro Blue:D -moj ulubiony :>

zkaldaj 17 i sie na nic nie ogladaj!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...