Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !


UpalonY

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, możecie myśleć oraz mówić co chcecie ale po prostu każdy ma swój gust, to, że gril oraz obwódki szyb czy znaczek audi na tylnej klapie jest w chromie to nie znaczy, że to coś złego i ze mną jest coś nie tak, podoba mi się to i nic nie poradzę, jak się nie ma tego to się chce to się lubi to co się ma, nie mam zbyt wielkich oczekiwań w stosunku do samochodu bo spisuje się dobrze i nie ma na co narzekać a to, że gaśnie bo brakuje benzyny to już mój kłopot i moje zmartwienie już się do tego przyzwyczaiłem i dobrze mi z tym. Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony a mianowicie samochód pali 7l w co nie jeden niedowiarek nie chciał uwierzyć zwłaszcza, że od pewnego czasu nie mam pływaka bo jakiś gamoń sperdoli* robotę ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo i tak nie miało by mi co pokazywać bo cały czas jeżdzę na tzw. "oparach". Zapewne zaraz znajdą się hejterzy którzy są najmądrzejsi oraz powiedzą, że jestem jakiś inny bo nawet nie potrafię zatankować auta. Fajnie, że ktoś potrafił docenić to, że samochód to coś więcej zwłaszcza, że jest to mój pierwszy wóz i staram się jak mogę bo był, jest i będzie ze mną. (tak myślę ;d) Co do tego co mam wyrzucić, zmienić to dziękuję za rady ale nie rozumiem dlaczego ktoś się tak unosi bo mam spoiler który jest do wyjebani* jego zdaniem i nie powinienem go mieć.. a może mi się podoba? Co do innych fantów to chciałbym powymieniać, pomodzić by samochodzik był jeszcze przyjemniejszy dla oka ale ledwo co motam na benzynę a co dopiero na jakieś mody, czasami coś wpadnie, coś się wymyśli, coś się naprawi to bardzo uszczęśliwia i sprawia, że ten usmiech się pojawia dzięki mojej pierwszej mechanicznej dziewczynie do której jestem tak bardzo przywiązany więc dlatego robię ją 'pod siebie' a nie pod to co ludzie 'powiedzą'.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nikt nie pisze chyba o pieniądzach, to twoja sprawa. Gust (lub raczej jego brak) również.

Ale skoro założyłeś tu ten wątek, to musisz być przygotowany na oceny, a w tym przypadku wyłącznie na krytykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie do końca chodziło o sam spojler ale o to czym tu się chwalisz, jaki kozak- ledwo zdążyłeś kupić a już mandaty, to w płot i ucieczka-moim zdaniem nie powinieneś tym się przechwalać bo mogłeś zrobić komuś krzywdę,a dwa tak jak kolega wyżej wspomniał wątpię by ktoś tu zachwalał ( bo jak do tej pory nie ma co), wypnij klatę i przyjmij krytykę. Samochód jeszcze jest do odratowania- może dojdziesz do tego po jakimś czasie i zrozumiesz, że błądzisz:wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego.

Musisz pogodzić się ze są pewnego rodzaju standardy, zarejestrowałeś się na forum aby pochwalić się swoją praca i być chwalonym.

Nikt ci nic nie powie pozytywnego jak walisz na dzień dobry ze wywaliłeś 7tys na remont a potem miałczysz ze nie masz kasy i jeździsz bez pływaka.

Fakt pływak czy cała pompa musi kosztować wywrotkę kasy np 30zł Pompa

na forum na pewno byś dostał w dobrej kasie.

Napisz czego oczekujesz od kolegów bo skoro xxxx osób ci pisze ze auto wygląda jak strachy na lachy to cos w tym jest i to ze dziewczyny oglądaja sie na miescie to nie z podziwu jaka to super mega wypas rakieta tylko z zdziwienia :shock3: co to ku....a.

wiec kolego każdemu jest ciężko ale weź się w garść i działaj jesteś facet czy J.Bimber :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, zakładając temat liczyłem się z krytyką oraz niezadowoleniem ze strony innych bo większość tutaj ma lepszą brykę ale to nie znaczy, że ktoś powinien narzucać mi co mam robić, każdy ma inny gust, jednemu podoba się ta dziewczyna innemu ten chłopak ale to nie o to chodzi..

Napisz czego oczekujesz od kolegów bo skoro xxxx osób ci pisze ze auto wygląda jak strachy na lachy to cos w tym jest i to ze dziewczyny oglądaja sie na miescie to nie z podziwu jaka to super mega wypas rakieta tylko z zdziwienia co to ku....a.

No ciekawe, oczekuję pomocy w razie problemów, wskazówek oraz wyrozumiałośći bo nie robię auta na pokaz i jesli kręcą Cię blachary to proszę bardzo bo ja nie zamierzam wyrywać lasek na fajną furę a nie sądzę, że ktoś kto nie jest zmotoryzowany powie mi, że mam progi z luminatu czy spoiler z allegro, wręcz przeciwnie słyszę praktycznie same pochlebne słowa n/t samochodu i sam doskonale wiem, że jest jakie jest do świetności sporo mu brakuje ale małymi krokami do przodu i może efekt będzie jeszcze lepszy, czas pokaże.

eot; Chciałbym widzieć marek33 to zdziwienie na twarzy tych dziewczyn gdybyś to Ty jechał swoją gablotą z zimnym łokciem i z przekonaniem, że wszystkie laski Twoje bo przecież masz pro elo "zieloną lalunie" która sprawia, że dziewczyną moknie dziurka, ale stary, zielony avant to nie wszystko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ze masz swój gust itp. Ale uważaj bo ci od Opli Calibra tez mieli i pomsta wyszła. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze trochę :)

i zobaczysz jaka moc jest w ciemno zielonym combi :naughty:

ps. nie robię fury na laski mam żonę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę, z czasem zobaczymy jak to będzie :)

- Czerwone kierunki z boku zamiast pomarańczowych

- Oświetlenie bagażnika czerwone + zółte lampki

- Wywalenie karbonowych brewek, na ich miejsce folia do lamp czerwona co poprawiło jeszcze widoczność w nocy mocnych 160w żarówek

- lampa w kabinie w kolorach czerwony - niebieski - pomarańczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160W... widać nic nie rozumiesz ...:facepalm:

Mam je ustawione najniżej tzn. na III więc nie biją w górę a poza tym mam przed liftowe lampy więc nie mam co liczyć na dobrą widoczność a te żarówki sporo mi ułatwiają bo jazda w nocy jest czystą przyjemnością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego skoro lampa i instalacja została stworzona do 55w i można max wcisnąć np 60 co lepsi 100:decayed: wiec poco szarpać 160w. wątpię czy one maja tyle ...:kox:

teraz pomysł jak masz alternator 120W a zapakujesz 160wx2 =320w+ postojowe 5wx2 =10w oświetlenie konsoli i licznika 20w tył 20w rejestracja 25w no i trzeba doliczyć zasilanie czujników kompa abs itd i całej instalacji auta

320+10+20+20+25=395w

nadal nie możesz pojąc co ci piszą kolegi w obecnych czasach tuning to ładny lakier czysty środek z dobrym fotelem dobre koło zawias jakiś obniżony lampy xenon albo jakieś dobre żarówy philipsa.

dobra muza sub i jakość wykonania dobre foty ładny wosk i jakaś sesja.

masz szanse się zrehabilitować ::naughty: dostałeś tyle wskazówek trochę pracy i wniosków i będzie malina

zwłaszcza ze czerwony ma prezencje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternator ma 140A nie ma problemu, ale kable od lamp które sa cienkie bo przystosowane do 55 zjaraja się kiedyś i będzie sztos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160W... widać nic nie rozumiesz ...:facepalm:

Mam je ustawione najniżej tzn. na III więc nie biją w górę

za***iście. Wsadzić jakieś gówniane, chińskie, mocne zarówki, żeby mieć więcej światła i skrócić reflektory. :facepalm:

Ty się zastanawiasz w ogóle co ty robisz?

[...] a poza tym mam przed liftowe lampy więc nie mam co liczyć na dobrą widoczność a te żarówki sporo mi ułatwiają bo jazda w nocy jest czystą przyjemnością :)

Gówno prawda. Niezniszczone reflektory przedliftowe świecą nie gorzej od soczewek H7. Jedynie wyglądają jak z poprzedniej epoki.

Ale dzięki nowym żarówkom jest szansa, że ten samochód zapali się w trasie, spłonie i zniknie z tego świata. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pomysł jak masz alternator 120W a zapakujesz 160wx2 =320w+ postojowe 5wx2 =10w oświetlenie konsoli i licznika 20w tył 20w rejestracja 25w no i trzeba doliczyć zasilanie czujników kompa abs itd i całej instalacji auta

320+10+20+20+25=395w

A od kiedy to alternator Waty daje? Całą szkołę na wagarach byłeś?

A teraz trochę matematyki, maksymalnie alternator poda 120A, przy instalacji pod 12V otrzymujesz 1440W do zagospodarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w szkole o tym nie uczyli a moje auto miało prądnice :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternator to przecież rodzaj prądnicy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pomysł jak masz alternator 120W a zapakujesz 160wx2 =320w+ postojowe 5wx2 =10w oświetlenie konsoli i licznika 20w tył 20w rejestracja 25w no i trzeba doliczyć zasilanie czujników kompa abs itd i całej instalacji auta

320+10+20+20+25=395w

A od kiedy to alternator Waty daje? Całą szkołę na wagarach byłeś?

A teraz trochę matematyki, maksymalnie alternator poda 120A, przy instalacji pod 12V otrzymujesz 1440W do zagospodarowania.

O to to to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...