Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdy przyspieszam klimatyzacja przestaje działac , z góry działa super OK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem z klimatyzacja że gdy przyspieszam lub jade pod wieksza górke to klima przestaje chłodzic tak jakby komputer wyłaczał spreżarke do tego stopnia ze czasem wogóle juz sie nie załaczy tylko musze zgasic i zapalic silnik.Gdy jade z górki jest ok i moze byc nawet 4tys obrotów i działa a gdy wcisne wieksze pół gazu klima sie wyłacza.Moje audi A4 B6 silnik AVB (chyba) 101km. Czy jest mozliwe ze komputer rozłącza spręzarke gdy potrzebuje mocy?. układ był dobijany itd i dalej jest to samo wiec wykluczam niski poziom gazu.

Opublikowano

sprawdź błędy ( bo na pewno jakieś są) prawdopodobnie robi się za duże ciśnienie i czujnik rozłącza klimatyzację

Opublikowano

wczoraj wracałem z nad morza i też zauważyłem że powyżej 120km/h przestaje wiać z nawiewów ,klima myślę że działa bo nie włącza się econ i przy kratkach czuć b.zimne powietrze,po prostu tak jakby wyłączał się wentylator nadmuchu ,jak zwolnię poniżej 120 wszystko wraca do normy o co chodzi?

Opublikowano

Mam ten sam problem. Klima chodzi do 1800 obrotów , powyżej przestaje chłodzic i leci ciepłe powietrze. Fachman powiedział , że sprężarka do wymiany. Sprężarka ma 2 biegi zależnie od obrotów. Przy wiekszych obrotach sprężarka nie daje rady , wina leży po stronie blaszek które sterują przepływem cieczy chłodzącej :kwasny:

Opublikowano

u mnie narazie ok,wymieniałem skrzynię i odłączony był aku i sterownik klimy,podpiąłem vag-a i błędów było sporo ,po wykasowaniu i zrobienu nastaw klima chodzi ok

Opublikowano
  • Autor

hm u mnie nie działa nie zaleznie od obrotów tylko od obciazenia silnika nastawy były robione kasowane błedy i dalej nic ;/

Opublikowano

Sprawdźcie filtr w osuszaczu. Może być zapchany i temu zwiększa się ciśnienie i automatycznie komputer ją wyłącznia a no i ilość odczynnika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.