Skocz do zawartości
IGNOROWANY

uTurbione Audi A4 B5


Kris691

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od wczorajszego dnia czyli 06.08.2013 jestem szczęśliwym posiadaczem 2 już Audi tym razem z o wiele lepszym silnikiem.

Wyposażenie:

klima

skóra

grzane pupy

4 szyby w prądzie

elektryczne siedzenia przód

nagłośnienie BOSE

Co do planów to na razie zostaje seria trzeba pierw opłacić i przerejestrować bude,

potem będę myśleć nad światłami poliftowymi przód i tył, szybki przyciemnic, alu wstawic, przydal by sie rowniez FIS.

C30090912_1.jpg

C30090912_2.jpg

C30090912_3.jpg

C30090912_4.jpg

C30090912_5.jpg

C30090912_6.jpg

C30090912_7.jpg

C30090912_8.jpg

C30090912_9.jpg

C30090912_10.jpg

Zdjęcia nie powalają ale jak porobię lepsze to pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jasna skaya :kox:

Spoiler ma swój urok, w ojca zetoże jest taki sam i nie głupio to wygląda (na demontaż w życiu go nie przekonam :grin:)

szkoda, że przedlift i bez Q.. resztę z czasem dorezasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem sie zmieni na poliftowe ale narazie zostaja te

ps.(mam tez stare lempy ale sa pekniete w 2 miejscach wiec wole jezdzic na tych co sa zalozone)

---------- Post dopisany 23-08-2013 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2013 at 19:53 ----------

Auto już przerejestrowane, zobaczyć je można w Myśliborzu (zachodniopomorskie), płyny powymieniane, gumy na przegubach również, jeszcze został mi do wymiany 1 wahacz i autko cud malina.

Jak by był ktoś zainteresowany kupnem to jest taka możliwość 8500 do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha ledwo zes porobil i juz na handel powodow dwa albo cie niestac na 1,8t bo za duzo pali albo cos nie halo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie stać na utrzymanie to trzeba było się zastanowić przed zakupem, jak coś nie halo to trzeba zrobić :whistling:

A jak chcesz się bawić w handlarza i zakładać temat każdej następnej a4 to :thumbdown: bo po miesiącu nikt normalny auta nie sprzedaje (no chyba, że kupuje parcha, ale jakim cudem :naughty:)

No chyba, że to tylko takie luźno rzucone info bo masz na oku Q :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha ledwo zes porobil i juz na handel powodow dwa albo cie niestac na 1,8t bo za duzo pali albo cos nie halo :)

Nie rozumiem twojej aluzji czy ja cos pisalem ze nie stac mnie na utrzymanie auta? ze jest niesprawne? ze jest nie chalo? Jak ty wozisz sie zwyklakiem ktory nie jedzie a pali to juz nie moj problem. Dalem tylko informacje jak by ktos szukal takiego auta i by byl zainteresowany to moge mu sprzedac parcia na sprzedaz nie mam, ja na autko nie narzekam(ze brakuje mi kucykow) ale co prawda szkoda ze nie jest to Q i w kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...