Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przedni zderzak


Piteros1

Rekomendowane odpowiedzi

witam

co lepiej zrobic, mam lekko spekany przedni blotnik i obity i chcem wsadzi halogeny, i teraz tak, lepiej dac do lakiernika zrobic zderzak i wsadzic halogeny z polifta czu juz kupic zderzak w dobrym stanie pod kolor z halogenami juz zamontowanymi polift co sie bardzie oplaca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak w kolorze z halogenami! Nawet jak lakierowanie twojego będzie tańsze, to oryginalny lakier jest trwalszy i nierobiony zderzak ma większą wartość. Abyś kolor znalazł. Jak masz popularny to bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj o kodzie lakieru, musi być identyko, a także o tym, żeby zderzak nie był już malowany.

dokładnie, kup zderzak po kodzie lakieru i masz spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem, mam przedlifta LY7M a kupiłem zderzak z polifta LY7W , różnica jest prawie nie zauważalna , ale i tak będzie do lakiernika szedł bo ma pare obcierek i rysek więc zrobę pod kolor samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj o kodzie lakieru, musi być identyko, a także o tym, żeby zderzak nie był już malowany.

dokładnie, kup zderzak po kodzie lakieru i masz spokój

i tak bedzie sie roznic, zawsze sie coś tam rózni , wciemniejszych kolorach prawie nie do zauważenia ,ale w jasnym typu srebny czy bialy to masakra,lepiej calego pomalowac .

juz takich szpeców widzialem ze za 1000zł brali od elementu a i tak ciut sie rozniło na srebnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie byłem odebrać zderzak , po zamontowaniu nie ma absolutnie zadnej różnicy :) 300zł ze spawaniem hokeja i malowaniem. Nie wiem czy to fart, czy gość też tak samo dobrze zna sie na dobieraniu lakierów, jak na samym lakierowaniu. Wyglada jakby tam był od zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...