Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dmuchawa


szamil1

Rekomendowane odpowiedzi

Wita mam dziwny problem od pewnego czasu dziwnie działa mi dmuchawa rano jak wchodzę do auta jest 15 stopni i nic nie dmucha a jak temperatura ma już 22 to działa Dziś rano to samo popatrzyłem pod filtr kabinowy wiatrak się nie ruszał zrobiłem 200 km w temp 15 stopni nic nie działa po przekroczeniu temp do 20 działa jak nigdy nic aż do nocy gdy nawet temp jest nisza niż rano .Od czego to zależy od jakiegoś czujnik temperatury pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak masz ustawione 20 w aucie a jest 15 to co ma chlodzic. Czeka aż wzrośnie temperatura. Tak działa klimatronik.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz VAG i sprawdź błędy na początek. Wydaje się że któryś czujnik oszukuje, raczej nie temp zewnętrznej, ale może ten zamontowany w klimatroniku... Popatrz w bloki pomiarowe i sprawdź czy któryś czujnik nie oszukuje. Z tego co zdążyłem zauważyć klimatronik w audi jest na tyle inteligentny że nie wyłącza zupełnie nadmuchu nigdy (chyba że się samemu to wymusi). Czy gdy wentylator się nie kręci klimatronik pokazuje i stara się ustawić siłę nadmuchu (ilość kresek na środkowym wyświetlaczu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz krótki temat

http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/b6-awx-problem-dmuchawa-44858/

padla dmuchawa,w B6 ratuje cie tylko wymiana,jak będziesz kupowal to kup z B7 z kancowka numeru "E" bo podobno tak nie padaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem już nową dmuchawę z B7 ale na ebay.co.uk czyli prawdopodobnie od anglika o nr 8E2.820.021E i wszystko gra dmuchawa kreci się jak szalona ale nie dmucha na defuzory zauważyłem ze łopatki wirnika są w inna stronę od poprzedniej dmuchawy ale wirnik też sie kreci w inną stronę czyli nabiera powietrze tak jak powinien.Ogólnie jak dam na fula nawiew to słychać że całe powietrze gdzieś koło schowka wiruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...