Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czesci A4 Allroad


sponn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie cieszę się swoim nowym autkiem (to moje pierwsze Audi) więc jestem kompletnie zielony.

Kupiłem Allroada z 2011 roku (czyli przed liftem). Oczywiście jest sprowadzony uszkodzony więc mam parę zagadek ;)

Czy Pack Sport to pakiet S-line... wiem że to pewnie oczywiste ale niestety nie dla mnie.

1. Czy ktoś ewentualnie mógłby nakierować mnie na listę części do mojego samochodu po Vinie ? VIn to WAUZZZ8K5BA136254.

2. Czy ta podsufitka będzie pasowała : AUDI A4 8K9 ALLROAD podsufitka + plastik plastiki (3422266601) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (mam samochód z szyberdachem)

3. Czy ta konsola będzie pasowała: Audi A4 8K9 B8 ALLROAD konsola airbag deska 11 (3410664035) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z góry dzięki za pomoc. Próbowałem odpalić etkę ale niestety nie odpala mi się. Wersja online ma natomiast kilka różnych podsufitek i za cholerę nie wiem jak to dopasować (a po vinie nie widzi mojego samochodu).

Z góry dzięki za pomoc.

---------- Post dopisany 13-08-2013 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 13:33 ----------

No to jedziem dalej. Wiem już ze S-line to nie pack sport ;)

W każdym razie czy ktoś może wie:

1. Czy maska od allroad jest taka sama jak od zwykłego b8 (ew. avant) czy nie ?

2. Czy kurtyny od allroad są takie same jak od avant ?

3. Czy lampy przednie od allroad są takie same jak od avant ?

4. Czy pas przedni i chłodnice są takie same od allroad jak od avant (silnik 2,0 benzyna, s-tronic).

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepnę się pod temat.. I tu wielka prośba aby rozwiać wątpliwości w kwestii pasujących części od a4 b8 avant do a4 allroad 2010 przed lift , czy części karoserii takie jak: maska i dach wraz z podsufitka będzie pasowało do allroada ?

Dziękuje za wszelkie sugestie :)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...