Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mrugające podśw. deski, przerywające wycieraczki i el. szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam takowy problem. ostatnio zauważyłem że nie działa mi el. szyba od strony pasażera (mam tylko przednie w prądzie). czasami działa czasami nie, nie wiem od czego to zależy. w sumie trochę sprawe olałem... potem zauważyłem że nie zawsze działa mi domykanie szyb z pilota ale skojrzylem to z nie zawsze działającą szybą. dziś problem się nasilił. podczas jazdy czasami mruga podświetlenie zegarów i konsoli oraz przy padającym deszczu wycieraczki chodzą nie zawsze regularnie. raz majtną 2 razy pod rząd, za chwile długa przerwa żeby znowu chodzić normalnie (na opcji przerywanej). zauważyłem też że jadąc na tempomacie gdy mrugnie podświetlenie deski to tempomat sie wyłączy.

do glowy przychodzi mi jedynie moduł komfortu ale czy moduł ma cokolwiek do wycieraczek i podświetlenia deski?

jak dla mnie czarna magia... macie jakieś pomysły??

Opublikowano

Problem niedziałających szyb to najczęściej uszkodzenia wiązki. U mnie w drzwiach kierowcy przy zamykaniu szyby mrugały awaryjne ale tylko w szafie. Po naprawie wiązki ok.

Opublikowano
  • Autor

ale najdziwniejsze jest to że elektryka szyb pasażera czasami działa.

ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

sprzwdź czy nie masz mokrej wykładziny pod nogami kierowcy. Jeżeli tak to moduł komfortu robi zwarcie w elektryce. Ja tak miałem i moduł do wymiany.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam ten sam problem tzn zanikające zasilanie manetek, podświetlana kierownicy i panelu klimatyzacji.

Zamieszczone przez sztachetaszalony

......wyświetlacz od ogrzewania, przygasa środkowa kontrolka na liczniku tam gdzie wyskakuje radio, nie ma kierunków, klakson też nie działa również takie objawy występują na postoju do tego dochodzi taki dźwięk jakby centralny się zamykał i otwierał.....

Mam ten sam problem .... Definitywnie brakuje (zanika) zasilania na kierownicy (brak podświetlana przycisków na kierownicy, nie działające kierunki tempomat i wycieraczki) Problem występuje po dłuższym postoju, kiedy temperatura spadnie do okolic +10C. Wymieniłem kostkę stacyjki, przekaźniki 53 i 370, sprawdziłem wiazkę w drzwiach kierowcy i dalej to samo. Po odpaleniu i nagrzaniu wnętrza po 10 min wszystko wraca do normy. Czasem po wyjęciu, bezpiecznika nr13 wszystko wraca do normy. Proszę o pomoc.

Opublikowano

mk suchy, bo nawet jak wykładzina jest sucha to woda może być pod podłoga

Opublikowano

Pod podłogą sucho, kable tez ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.