Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czym czyscic szyby smugi po kwasnych deszczach


szesi1919

Rekomendowane odpowiedzi

witam, probowalem roznymi srodkami myc szybe ale nie chca sie umyc,nie da sie zmyc smug z szyb, zna ktos jakis preparat na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do usuwania takich rzeczy używam przed docelowym myciem szyb środek Sonaxa do ręcznego polerowania szyb - kupisz w większości marketów. Świetnie usuwa "waterspoty", smugi itp. Po tym normalne mycie szyb i efekt jest naprawdę świetny ;) Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a jak sie dokladnie nazywa bo ja znalazlem sonax profilline ale to do polerowania maszynka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z polerowaniem maszynowym szyb trzeba uwazac bo mozna porobic refleksy na szybie i nie zbyt fajnie to wygada . Mozna na szybe nalozyc 'niewidzialna wycieraczke ' pomaga to napewno sporo brud sie tak nie trzyma szyby i latwiej jest ja umyc pzoniej nawet dobrym srodkiem do mycia okien ja osobisie uzywam srodka do mycia szyb Tenzi TENZI Top GLASS Profesjonalny płyn do mycia szyb, luster i powierzchni szklanych - TENZI środki do mycia szyb samochodowych cos takiego na poczatku wycieram szybe specialna sciereczka pozniej przecieram jeszcze na sucho papierem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyn do mycia szyb z biedronki (biały z cytryką) i nie ma problemu ani z gumami, ani wycieraczkami. Tanio i skutecznie, naprawdę nie trzeba cudować.

RainX na boczne szyby i lusterka i cieszymy się z jazdy :D Niewidzialna wycieraczka na przednią szybę średnio, przy małych prędkościach tzn poniżej powiedzmy 50km/h trzeba używać dodatkowo wycieraczek, a nie jest to wtedy za miłe w dzwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...