Treść opublikowana przez aa4b6
-
No Response from controller a uszkodzony MK?
rozebrałem suchy jest, ładowałem akumulator bo myślałem, że może to on , co prawda po 8 godzinach ładownia nadal pobierał 3 amper ale to i tak powiewnien już chyba dać sie zakodować. Zrobiłem też podmiankę aku z innego auta i nadal to samo.
-
No Response from controller a uszkodzony MK?
Witam, wczoraj nie mogłem otworzyć z kluczyka samochodu, wymieniłem wiec baterię wziąłem kabel Viaken oprogramowanie VCDslite którym takie kodowanie robiłem już nie raz i nagle informacja No Response from controller, nieważne w jaki blok chce wejść, czy jest możliwe ze uszkodził sie moduł komfortu i dla tego wysypały się oba piloty i nie mogę się podłączyć z kabla?
-
Swap skrzyni z BFB 5B na BEX 6B oska
Ja mam skrzynie 5b z BFB przy silniku BEX seria i skrzynia zaczyna się kończyć to po pierwsze a po drugie w trasie brakuje 6 biegu tak że jeśli masz graty to się nie zastanawiaj i przekładaj skrzynię.
-
Wjechanie w tył audi a4 b8
Tak jak pisali koledzy, do salonu Audi i brać auto zastępcze, ja 2 tyg miałem a4 b8 w zamian za moje b6.
-
Publiczny podjazd (kanał, najazd) w Łodzi
"lapawwa' i jak byłeś na Kreciej, jest jeszcze najazd ?
-
Przyciemnianie szyb
pojezierska a włókniarzy AMS za Avanta folią tytan 10 o zwiększonej przepustowości światła 500 za cały tył.
-
K03s/04
witam, co sądzicie o tej turbinie http://allegro.pl/turbosprezarka-k03s-k04-audi-vw-1-8-t-tuning-i6809406547.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Zgasły ledy w lampie po montażu paska drl
czym malujesz lampy, i czy robisz w macie czy w połysku?- Zgasły ledy w lampie po montażu paska drl
pokaż efekt finalny na samochodzie.- regeneracja Turbiny
a jakiś zakład bliżej Łodzi?- regeneracja Turbiny
Witam, poszukuję sprawdzonego warsztatu który dobrze regeneruje turbiny.- Słaby wynik z hamowni 1.8t bex tylko 176km
poniżej mój wykres, jak tylko będę mógł to podjadę wywalić Kata i wstawię DP zakładam, że 80% strat to stopiony KAT.- Słaby wynik z hamowni 1.8t bex tylko 176km
Witam, mam niemal identyczny wynik, skrzynia 5 biegowa przekładka z automatu, przebieg 250.000, 176 KM autko wypluło na hamowni, V-max 190 k/h na autostradzie.- Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
Przegub zewnętrzny.- Dziwne zachowanie silnika
Artuditu, a powiedz ile Ci spalał przed wymianą a ile po?- Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego
zakupiłem, zamontowałem bardzo rewelacyjny rygiel, super to wygląda.- Rozwiązanie problemu wyłamanego zamka w pokrywie trójkąta ostrzegawczego
rygielek jeszcze aktualny ?- LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
a co sądzicie o takich http://www.aliexpress.com/item/New-2014-20W-IP68-CREE-XML2-LED-chip-h4-led-high-low-Beam-Car-Led-Headlight/1761351026.html- Ruszający się fotel kierowcy
witam, ja zrobiłem tak, że poszedłem do casto kupiłem podkładkę (2 mm grubości), przeciąłem ją przez jeden bok i nabiłem ją pomiędzy prowadnicami tam gdzie jest poluzowany nit.- Odgłos przy wysprzęglaniu
Turbo jest po regeneracji w lutym 2013,nalatane ma 15 KK,też się nie przejmuję za bardzo ale odgłos komfortu nie podnosi.- Odgłos przy wysprzęglaniu
nie, kupione na metry w stomilu, niestety dźwięk zaczyna być znowu słyszalny, nie za każdym razem i nie tak donośnie jak poprzednio.- Odgłos przy wysprzęglaniu
po wymianie przewodów podciśnienia odgłos zwalniającej wirówki przestał być odczuwalny.- Odgłos przy wysprzęglaniu
u mnie odgłos przypomina jak by coś wirującego wytrącało obroty, bardziej niż słyszalny dźwięk ten jest wyczuwalny pod pedałem sprzęgła właśnie podasz pełnego wysprzęglenia. - Nowicjusz - wątek powitalny