Treść opublikowana przez szesi1919
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic Audi A4 B8
nikt CI prywatnie nie odpisał? bo tez mam podobną sytuacja i nikt nie pomaga w tym temacie
-
Jaka to skrzynia biegów o oznaczeniu TBR w Audi A4 B9?
chyba, że z USA to Tiptronic ma 7 biegów
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
szesi1919 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUENAF45KA110432
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUFFAFLXDA168662
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic w Audi A4 B8 z USA
dzięki ? zdrówka
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic w Audi A4 B8 z USA
dev podałbyś mi co musze i w jakich ilościach żeby wymienić olej skrzyni ? 2.0 tfsi q tip usa, jak vin potrzebny to CI podam , pozdro
-
Wtryskiwacze A4 B8 2.0TFSI CAEB
czuć było benzyną? mi czuć w aucie benzyną i po jakims czasie wyskoczyło mi wypadnie zaplonu na 3 cylindrze, pojezdzilem chwile i błędu nie ma ale czuć benzyną cały czas
-
Zmiana dźwięku wydechu - jaki wydech? 2.0 TFSI
co to masz za wydech ?
-
Montaż i kodowanie Keyless w Audi A4 B8
a ja mam uwalony jeden i działa mi w pozostałych 3 drzwiach ;-)
-
System Keyless w A4 B8
.
-
Jak wyłączyć Keyless - otwieranie/zamykanie drzwi poprzez Keyless !?
wystarczy wyjąć czujnik z klamki kierowcy i auto będzie otwierane z kluczyka a odpalanie z przycisku bez wkładania kluczyka
-
Demontaż przycisków multi w kierownicy a4 B8 polift
dowiedziałeś się kolego? bo też zainteresowany jestem
-
System Keyless w A4 B8
?
-
Przeciekający dach panoramiczny w Audi A4 B8
pisałem w innym poście, że mam pod wycieraczką kierowcy mokro, pod kabiną obczyszczone a woda dalej jest pod wycieraczka, ale nie używając szyberdachu to woda też może dostać sie przez te odpływy? miałem wymienianą kurtyne kierowcy to może tam poszły odpływy, tylko czy można poczęści zdjąc podsufitke ?
-
woda pod dywanikiem na miejscu pasażera
Nie używając szyberdachu chyba ciężko żeby tam się woda dostawała co? Czy źle myślę, bo ja mam pod dywanik iem kierowcy, pod szybie oczyszczone
-
2.0tfsi czy ktoś wycinał tłumik środkowy i wstawiał rurę?
ja wyciąłem środkowy tłumik, ogólnie dałem od 3.0 większą średnice od kata do końca i powyżej 3 tys obrotów fajny dzwięk
-
A4 b8 2.0tfsi a wydech od s4
no koment
-
Problem z obniżeniem lusterka podczas cofania w Audi A4 B8
dziwne, grzebałem w ustawieniach "stref czasu" zmienilem na naszą strefe i pozniej 2 razy działało mi lusterko przy wstecznym, pozniej juz nie, moze w patrzylem w ustawienia ale wszystko ok a kodowania CI teraz nie napisze bo nie mam kompa ale kodował mi to gość z forum tak jak kazdemu innemu i działało, tylko nie mi
-
Problem z obniżeniem lusterka podczas cofania w Audi A4 B8
mi się też nie obniża pomimo zakodowania, funkcji pamięci i składania lusterek
-
Pojemność baku
mi sie rezerwa zaświeciła i wlałem równe 50 litrów, zbiornik nie duży na ile spala i trzeba często tankowac
-
Awaria wspomagania
rozwiązany problem ?
-
Niedziałająca przekładnia wspomagania
ktos cos ?
-
Montaż i Działanie wewnętrznego lusterka FOTOCHROM 2012-2015
,
-
B8 TrOOOOp
koledzy robie swap wydechu i jak według was, czy środkowy tłumik potrzebny? jak z dzwiekiem bez niego ?
-
B8 TrOOOOp
panowie szukam drzwi do a4 b8 lift czy nie będzie problemu jak kupie z przed lifta? czy na cos [atrzec?