Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szesi1919

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szesi1919

  1. nikt CI prywatnie nie odpisał? bo tez mam podobną sytuacja i nikt nie pomaga w tym temacie
  2. chyba, że z USA to Tiptronic ma 7 biegów
  3. dzięki ? zdrówka
  4. dev podałbyś mi co musze i w jakich ilościach żeby wymienić olej skrzyni ? 2.0 tfsi q tip usa, jak vin potrzebny to CI podam , pozdro
  5. czuć było benzyną? mi czuć w aucie benzyną i po jakims czasie wyskoczyło mi wypadnie zaplonu na 3 cylindrze, pojezdzilem chwile i błędu nie ma ale czuć benzyną cały czas
  6. co to masz za wydech ?
  7. a ja mam uwalony jeden i działa mi w pozostałych 3 drzwiach ;-)
  8. wystarczy wyjąć czujnik z klamki kierowcy i auto będzie otwierane z kluczyka a odpalanie z przycisku bez wkładania kluczyka
  9. dowiedziałeś się kolego? bo też zainteresowany jestem
  10. pisałem w innym poście, że mam pod wycieraczką kierowcy mokro, pod kabiną obczyszczone a woda dalej jest pod wycieraczka, ale nie używając szyberdachu to woda też może dostać sie przez te odpływy? miałem wymienianą kurtyne kierowcy to może tam poszły odpływy, tylko czy można poczęści zdjąc podsufitke ?
  11. Nie używając szyberdachu chyba ciężko żeby tam się woda dostawała co? Czy źle myślę, bo ja mam pod dywanik iem kierowcy, pod szybie oczyszczone
  12. ja wyciąłem środkowy tłumik, ogólnie dałem od 3.0 większą średnice od kata do końca i powyżej 3 tys obrotów fajny dzwięk
  13. no koment
  14. dziwne, grzebałem w ustawieniach "stref czasu" zmienilem na naszą strefe i pozniej 2 razy działało mi lusterko przy wstecznym, pozniej juz nie, moze w patrzylem w ustawienia ale wszystko ok a kodowania CI teraz nie napisze bo nie mam kompa ale kodował mi to gość z forum tak jak kazdemu innemu i działało, tylko nie mi
  15. mi się też nie obniża pomimo zakodowania, funkcji pamięci i składania lusterek
  16. szesi1919 odpowiedział(a) na Stn temat w 2.0TFSI
    mi sie rezerwa zaświeciła i wlałem równe 50 litrów, zbiornik nie duży na ile spala i trzeba często tankowac
  17. szesi1919 odpowiedział(a) na pawel1993r temat w Audi A4 B8
    rozwiązany problem ?
  18. szesi1919 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    koledzy robie swap wydechu i jak według was, czy środkowy tłumik potrzebny? jak z dzwiekiem bez niego ?
  19. szesi1919 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    panowie szukam drzwi do a4 b8 lift czy nie będzie problemu jak kupie z przed lifta? czy na cos [atrzec?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.