Treść opublikowana przez szesi1919
-
B8 TrOOOOp
o to mi chodziło dzięki
-
B8 TrOOOOp
wiem,że 10 pinowe ale pytanie co musze dołożyć do 8 pinowych żeby sie zam/otw, czy tylko wystarczy 10 pin i zakodować ? czy jakis inny moduł trzeba dołożyć
-
B8 TrOOOOp
mając 8 pinowe lusterka (czyli tam są ustawiane elektrycznie) jakis moduł musze dodać do tego żeby zamykając auto i otwierając sie składały same ?
-
B8 TrOOOOp
siemka, czy po nr modułu komfortu dojdę do czego on jest zdolny :D? 8k0 907 064 kp
-
B8 TrOOOOp
czy ktoś ma rozpiske pinów lusterk zewnętrznych ? do b8 lift ?
-
B8 TrOOOOp
bo kiedys widzialem ze niekoniecznie trzeba caly tunel zdejmować lecz już tego wątku nie moge znalezc :/
-
B8 TrOOOOp
jak zdemontować dekor tunelu ? nigdzie nie moge znalezc
-
jakie zawieszenie załozyc ?
Tył troche słabo siadł widze...
-
zawieszenie obniżone
czy ktoś wiem zna jak dobrze obniżyć zawieszenie? parametry itd? zeby amory ze sprignami pasowały? b6 tkach był tutorial czy w b8 jest?, mam 1ba i szukam nr , zawieszen itd zeby obnizyc, chyba, że gwint a to jaki ??
-
dyfuzor tylnego zderzaka sedan B8
montował ktos z Was taki dyfuzor ? DYFUZOR SPOILER AUDI A4 B8 LIFT 12- WZ RS4 ZD ZWYK 7875834102 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 1199 zł - DYFUZOR SPOILER AUDI A4 B8 LIFT 12- WZ RS4 ZD ZWYK (7875834102). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! jak z jakościa?
-
B8 TrOOOOp
koledzy czy dekor tunelu jest taki sam przy skrzyni automatycznej i manualnej ? bo chce zmienić i nie wiem czy pasuja
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
będe wkładał wydech do a4 b8 lift z 3.0 tdi do 2.0 tfsi, czy środkowy tłumik jakiś wkładacie czy to nie ma senusu ?ogólnie mam quattro wiec nie wiem czy to wszystko spasi bo informacji jako takiej na 100% nie bylo ze podejdzie z oski pod quattro
-
Poduszka amortyzatora
ja mam stukanie ale przy szarpnieciu auta jak zmienie bieg i autem szarpnie to wtedy takie stuki sa z prawej strony,zawieszenie sprawdzone nic nie widac amor tez ok, nie da sie zdiagnozować moze ktos mial dzwieki (jak stukanie metal o metal) ?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
witam co koledzy oznacz "(FK)" przy nr 8E0 511115 DK(FK) niebieski, rozowy,rozowy kat.wag 9, bo przod lezy mi fajnie mam kat wag 7 a tyl mam 9 kat i taki nr springow
-
a4b7 zarowka popielniczki
wystarczy tą diode podłużną wymienić i bedzie swiecilo ?
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
no wlasnie chodzi zeby byl czarny kolor to moze taka http://allegro.pl/show_item.php?item=5835515260
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
a ma ktos koledzy taka ? http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-audi-a3-8l-2000-2003r-skora-i5087434687.html
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
acha
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
o
-
jakie zawieszenie do 19" 235/40
et 32, 8 jj, no tylko ze juz gume mialem 40tke i musze ja w takim razie sprzedac, choc myslalem ze jak bym cos pokombinowal to by weszlo
-
jakie zawieszenie do 19" 235/40
witam, mam alu 19 i opony 235/40 jakie zawieszenie bedzie mi pasowalo, czy ktos ma rozwiazanie ? bo mam teraz amory s-line i sprigni -40 i kola wchodza ale juz nie skrecaja :-D takze potrzebuje wiedzy jakie zalozyc zeby bylo dobrze
-
B6 DIVISION
witam, mam do kupienia alufelgi włoskie tylko nie widziałem takich oznaczen co o nich myslicie, znajduja sie w wewnetrznej stronie "made in italy" i przy nim ten znaczek co jest na ori "JW" czy jakos tak a nastepnie " SAT18", "8Jx18EH2" jeszce sie nie spoktalem zeby przed H było E takze dziwna akcja firmy nie pisze nr katalogowego tez nie ma, no i środek cały wymalowany na czarno a alufelga z zewnatrz srebrna i jeszce pomimo tego sa jakies cyfry "557", " PCO" zastanawiam sie czy to nie jest jakas chinska podroba
-
Jak podwyższyć kosztorys naprawy auta - poradnik
koledzy przy jakiejs kolizji tylko do ASO oni robia reszte roboty i wiesz ze masz ori czesci, bo rzeczoznawcy zawsze daja cen zamiennikow , zreszta nigdy nie wiesz czy Ci sie cos z zawieszeniem nie stalo itd, dajesz do ASO, samochod Ci sie nalezy zastepczy i czekaz az ci zrobia
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
sorki chlopaki karty mi czyta tylko z pendrive jest problem ;-)
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
takie akurat mialem i takie sprawdzalem i nie chca mi chodzic, chce kupic takiej firmy zeby mi odpadlilo moze byc i 4 gb, jakich firm macie pendrive co yotour czyta ?