Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szesi1919

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szesi1919

  1. szesi1919 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest jakis chetny ktory by powycinał kratke od zderzaka z s4 zeby pasowala pod s-line?
  2. szesi1919 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam problem, z rok temu z chipowalem silnik ze 140 na 170 kucykow i teraz zaczelo mi tak jak by przerywało turbo, raz wciska w fotel raz nie czuc tego jak by nie łapało, co to moze byc?
  3. szesi1919 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozumiem, że chodzi o dolny grill. Podejdzie ale będzie odstawał na dole. Żeby pasował dobrze trzeba użyć ramki od s line i dociąć i wpasować środek tapatalk duzo docinania jest?
  4. szesi1919 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam, mam zderzak od s-line i chcialem zakupic grill od s4 i czy podejdzie mi czy musze docinac??
  5. malo co siedze na forum:) dzieki
  6. w jednym z salonow mowia ze obydwa grile pasuja, a w drugim ze nie .... co maja wiedze goscie to tyle
  7. Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://img529.imageshack.us/img529/9554/1277yv2.jpg - tu jest tak wlasnie ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- ogolnie o górny grill i ten w zderzaku
  8. widzialem na zdj wlasnie ze koles mial zderzak sline i wlozone atrapy od s4
  9. witam, czy gril od s4 pasuje do zderzaka s-line?
  10. dlaczego tak uwazasz? ciekawy wzor ma i jest oryginalna felga wiec sie zastanwialem nad nia ..
  11. witam (audi a4b6),mianowicie mam alusy 7J x 15 , ET 39 otwor centrujacy 57,1 mm chcialbym zalozyc alusa 7.5Jx17" ET56 otwor 57 lub 7,5 x 17 et 35ktory alus by bardziej pasowal? chodzi mi o to zeby za bardzo nie wystawaly i nie obcieralo od wewnetrznej strony.. ??
  12. mialem podpinanego i zadnego bledu nie pokazalo :/ ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- blad wywolywal alarm zamontowany nie fabrycznie,ktory wedlug elektryka sie spitolil i trzeba bylo odciac kabelki od niego i juz wszystko ok. tylko za to odciecie zawolal 130 zl :| ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ---------- blad wywolywal alarm zamontowany nie fabrycznie,ktory wedlug elektryka sie spitolil i trzeba bylo odciac kabelki od niego i juz wszystko ok. tylko za to odciecie zawolal 130 zl :|
  13. kierunki mi dobrze swieca wszystkie,mialem ta sytaucje jakis czas temu ale ale nagle wszystko bylo ok i po 2 tygodniach znowu to nastapilo i nawet podczas jazdy mi to swieci,kiedys mialem tak ze tylko na samym poczatku jak wlozylem kluczyk do stacyjki to mi swiecily swiatla awaryjne, a teraz juz nawet podczas jazdy,gasna, swieca i tak caly czas,dziwne bo nawet nie musze odpalic silnika zeby mi ten blad sie pokazal i swiatla zaczely swiecic
  14. podczas przekrecenia kluczyka w stacyjce od razu wyskakuje ten błąd " rear right (left) turn signal" i swiatla awaryjne mi sie swieca ... czym to moze byc spowodowane?
  15. i z przodu tez mi sie swieci, tak jak by to z centralnym bylo nie tak .. ---------- Post dopisany 25-04-2012 at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 22:52 ---------- znowu ktos mowil ze przeprogramowalem pilot i dlatego
  16. niby sa ok , a wiecie jak zmienic jezyk w fisie?
  17. <freccia posteriore destra > ale jak wlacze kierunkowskaz i wylacze to zaraz blad znika i swiatla sie swieca normalnie
  18. witam, mam problem mianowicie podczas wlaczenia silnika na poacztku wyskakuje mi blad w fisie (tylko po wlosku ) no i przy swiatlach mijania z tylu swieca mi sie kierunkowskazy czym to moze byc spowodowane i co tu poradzicie ?
  19. podnioslem moc do 170 i po jakis 2 tygodniach zaczela mi para leciec z pod maski jak dam dobrze w palnik, co to moze byc?
  20. co myslicie o firmie rs service z rzeszowa ? ktos robil u nich chipa ?
  21. a czy ktos slyszal o firmach jakiś w rzeszowie co podnosza moc ??
  22. chcialem zmienic przod z a4 na s4 ale nie moge dostac nigdzie przedniego zderzaka z grilami
  23. cos mam nie tak bo zarowki mi sie szybko pala, no ale i od czasu do czasu pokazuje mi ze spalone a tak nie jest , no nic popatrze ...
  24. mam problem mianowicie co jakis czas w Fisie pokazuje ze spalila sie zarowka no i rzeczywiscie nie swieci, po jakims czasie nagle wszystko juz jest dobrze.. mam tak z roznymi zarowkami, w czym moze byc problem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.