Treść opublikowana przez szesi1919
-
B6 DIVISION
jest jakis chetny ktory by powycinał kratke od zderzaka z s4 zeby pasowala pod s-line?
-
B6 DIVISION
mam problem, z rok temu z chipowalem silnik ze 140 na 170 kucykow i teraz zaczelo mi tak jak by przerywało turbo, raz wciska w fotel raz nie czuc tego jak by nie łapało, co to moze byc?
-
B6 DIVISION
Rozumiem, że chodzi o dolny grill. Podejdzie ale będzie odstawał na dole. Żeby pasował dobrze trzeba użyć ramki od s line i dociąć i wpasować środek tapatalk duzo docinania jest?
-
B6 DIVISION
witam, mam zderzak od s-line i chcialem zakupic grill od s4 i czy podejdzie mi czy musze docinac??
-
audi b6 gril s-line czy s4
malo co siedze na forum:) dzieki
-
audi b6 gril s-line czy s4
gdzie pytac?
-
audi b6 gril s-line czy s4
w jednym z salonow mowia ze obydwa grile pasuja, a w drugim ze nie .... co maja wiedze goscie to tyle
-
audi b6 gril s-line czy s4
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://img529.imageshack.us/img529/9554/1277yv2.jpg - tu jest tak wlasnie ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- ogolnie o górny grill i ten w zderzaku
-
audi b6 gril s-line czy s4
widzialem na zdj wlasnie ze koles mial zderzak sline i wlozone atrapy od s4
-
audi b6 gril s-line czy s4
witam, czy gril od s4 pasuje do zderzaka s-line?
-
jakie offset do alusow a4b6
dlaczego tak uwazasz? ciekawy wzor ma i jest oryginalna felga wiec sie zastanwialem nad nia ..
-
jakie offset do alusow a4b6
witam (audi a4b6),mianowicie mam alusy 7J x 15 , ET 39 otwor centrujacy 57,1 mm chcialbym zalozyc alusa 7.5Jx17" ET56 otwor 57 lub 7,5 x 17 et 35ktory alus by bardziej pasowal? chodzi mi o to zeby za bardzo nie wystawaly i nie obcieralo od wewnetrznej strony.. ??
-
Rear right (left) turn signal <--- błąd w fisie
mialem podpinanego i zadnego bledu nie pokazalo :/ ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- blad wywolywal alarm zamontowany nie fabrycznie,ktory wedlug elektryka sie spitolil i trzeba bylo odciac kabelki od niego i juz wszystko ok. tylko za to odciecie zawolal 130 zl :| ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ---------- blad wywolywal alarm zamontowany nie fabrycznie,ktory wedlug elektryka sie spitolil i trzeba bylo odciac kabelki od niego i juz wszystko ok. tylko za to odciecie zawolal 130 zl :|
-
Rear right (left) turn signal <--- błąd w fisie
kierunki mi dobrze swieca wszystkie,mialem ta sytaucje jakis czas temu ale ale nagle wszystko bylo ok i po 2 tygodniach znowu to nastapilo i nawet podczas jazdy mi to swieci,kiedys mialem tak ze tylko na samym poczatku jak wlozylem kluczyk do stacyjki to mi swiecily swiatla awaryjne, a teraz juz nawet podczas jazdy,gasna, swieca i tak caly czas,dziwne bo nawet nie musze odpalic silnika zeby mi ten blad sie pokazal i swiatla zaczely swiecic
-
Rear right (left) turn signal <--- błąd w fisie
podczas przekrecenia kluczyka w stacyjce od razu wyskakuje ten błąd " rear right (left) turn signal" i swiatla awaryjne mi sie swieca ... czym to moze byc spowodowane?
-
Błąd w oświetleniu żarowek
i z przodu tez mi sie swieci, tak jak by to z centralnym bylo nie tak .. ---------- Post dopisany 25-04-2012 at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 22:52 ---------- znowu ktos mowil ze przeprogramowalem pilot i dlatego
-
Błąd w oświetleniu żarowek
niby sa ok , a wiecie jak zmienic jezyk w fisie?
-
Błąd w oświetleniu żarowek
<freccia posteriore destra > ale jak wlacze kierunkowskaz i wylacze to zaraz blad znika i swiatla sie swieca normalnie
-
Błąd w oświetleniu żarowek
witam, mam problem mianowicie podczas wlaczenia silnika na poacztku wyskakuje mi blad w fisie (tylko po wlosku ) no i przy swiatlach mijania z tylu swieca mi sie kierunkowskazy czym to moze byc spowodowane i co tu poradzicie ?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
podnioslem moc do 170 i po jakis 2 tygodniach zaczela mi para leciec z pod maski jak dam dobrze w palnik, co to moze byc?
-
Dobrzy chiptunerzy
co myslicie o firmie rs service z rzeszowa ? ktos robil u nich chipa ?
-
Dobrzy chiptunerzy
a czy ktos slyszal o firmach jakiś w rzeszowie co podnosza moc ??
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
chcialem zmienic przod z a4 na s4 ale nie moge dostac nigdzie przedniego zderzaka z grilami
-
[B6 AWX] Nie kontaktują mi żarówki
cos mam nie tak bo zarowki mi sie szybko pala, no ale i od czasu do czasu pokazuje mi ze spalone a tak nie jest , no nic popatrze ...
-
[B6 AWX] Nie kontaktują mi żarówki
mam problem mianowicie co jakis czas w Fisie pokazuje ze spalila sie zarowka no i rzeczywiscie nie swieci, po jakims czasie nagle wszystko juz jest dobrze.. mam tak z roznymi zarowkami, w czym moze byc problem ?