Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pojemność baku


Stn

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pytanie o pojemność baku w przypadku 2.0 T quattro, skrzynia automat (Tiptronic) - wersja USA.

Doczytałem gdzieś, że powinno być 64l, ale w moim przypadku po dojechaniu rezerwy do końca (wskazówka leży na dole i kwiczy) zalewając do pierwszego odbicia pistoletem,

włazi mi około 54 litrów (FIS pokazuje, że zostało na 0 km) - co byłoby sprzeczne z tym co doczytałem o 64 litrach.

I teraz czy tak ma być bo "ten typ tak ma"?

Czy ja mam coś nie tak?

Pytałem o sprawę w ASO, ale dla nich rozwiązaniem było spuszczanie paliwa i mierzenie ile wleją -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Disla ale quattro to tez może podobne zbiorniki rezerwa daje mi ok 54 - 56 Litry po zapaleniu się .... na rezerwie nie jeździłem nigdy dalej niż na stacje :) a że na rezerwie jeszcze jest ta "rezerwa' paliwa to moze zostaje 8 - 10 litry na zapas :)

Edytowane przez Adam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyna, wersja FWD 65l, quattro 64l. To że Ci pokazuje 0 to nie znaczy że w baku jest sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem temat. Dla potomnych.

W tej wersji USA bak 61 litrów.

Tak podaje manual i takie są dane w blokach pomiarowych.

Ja mam niestety przekłamanie na ilości paliwa przy rezerwie (powinno być 9l a mam około 15-16l), ale vcds'em da radę ogarnąć wskazania na zegarach na plus i minus tak by było właściwie.

Edytowane przez Stn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie rezerwa zaświeciła i wlałem równe 50 litrów, zbiornik nie duży na ile spala i trzeba często tankowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...